Mexen FA-I електрически нагревател 300 W, бял - W952-0300-20
Към магазина mexen_bg
Описание на продукта
Технически данни: Обща дължина: 426 мм Дължина на нагревателния елемент: 310 мм Цвят: Бял Мощност на нагряване: 300 W Работно напрежение: 230V/50 Hz Свързващ кабел: 1,5 м Резба на нагревателя: G 1/2" Степен на защита: IP44 LED дисплей, показващ работния режим Допълнителна защита срещу работа "на сухо" За правилното функциониране нагревателят изисква запълване на радиатора с вода или смес от вода, напр. с гликол Функции на нагревателя: - Sensitive позволява настройка на температурата в диапазона 40°C-65°C - Comfort включва опция за сушене, която позволява настройка на температурата на нагряване в избрана времева скала - Родителски контрол позволява блокиране на управлението на нагревателя