Продукти, които може да харесате
Черно единично сатенено спално бельо 135x200 cm So Soft Satin Stripe – Catherine Lansfield
Размери 135×200 cм
История на цените
- 29.04.2026 г. - 20,4 € / 39,9 лв.
- 17.04.2026 г. - 20,4 € / 39,9 лв.
- 19.03.2026 г. - 21,5 € / 42,05 лв.
- 20.02.2026 г. - 20,4 € / 39,9 лв.
Описание на продукта
Спалното бельо So Soft Satin Stripe от Catherine Lansfield ще внесе непреходен стил в спалнята ви. То е изработено от мека материя с класическа шарка на райета, която ще придаде елегантен вид на всяко пространство. Гладката и уютна материя ще осигури максимален комфорт и ще спомогне за спокоен сън през нощта. Това сатенено спално бельо е идеално за тези, които ценят непреходната елегантност и изключителната мекота. Освен това то отговаря на високите стандарти за качество и безопасност на околната среда, определени в сертификата STANDARD 100 by OEKO-TEX®.
Размери
| Ширина: | 135 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
Спецификации
| Материал | Сатен |
|---|---|
| Вид спално бельо | Единично легло |
| Теми | Райета |
| Цвят | Черен |
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Сатен |
| Брой калъфки за възглавници | 1 |
| Тегло | 1 kg |
| Спален комплект | С включена калъфка за възглавница |
| Дължина | 200 cm |
| Размер на спалното бельо | 135x200 |
| Размер на възглавницата | 50x75 |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Серия | So Soft |
| Закопчаване на спално бельо | С копчета |
| Закопчаване на възглавницата | Копчета |
| Модел | Едноцветен/на раета |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 105 g/m² |
| Грижа | Пране на 40 градуса/не използвайте химическа белина/подходящ за сушилня |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Производител | Catherine Lansfield |
Препоръчва се

Черно двойно удължено спално бельо 230x220 cm Lattice Cut – Catherine Lansfield
230×220 cм, двойно легло
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa

Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Сушилня за дрехи Infinity Flex - Vileda
128×56×304 cм, интериор, стоящи
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Стоманен разширяем прът за завеси 107 - 305 cm Bellwood – Umbra
Метал
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност

















































