









Размери 79×55×62 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Градински стол метален в естествен цвят Kalimera – Bizzotto
| Ширина: | 55 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 62 cм |
| Височина: | 79 cм |
| Материал | Метал |
|---|---|
| Характеристика на тапицерията | Водоустойчив |
| Държава на произход | CN |
| Височина на подлакътниците | 67 cm |
| Височина на облегалката | 33 cm |
| Височина на седалката | 46 cm |
| Капацитет на тежестта | 110 kg |
| Тегло | 17.2 kg |
| Други характеристики | За подреждане |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Местоположение | Екстериор |
| Серия | Kalimera |
| Изисква сглобяване | Не |
| Дизайн | Бохо |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Кафяв |
| Материал на краката | Алуминий |
| Обработка на повърхността | Прахово покритие |
| Материал на конструкцията | Алуминий |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Тапицерски материал | Олефин |
| Цвят | Естествен |
| Material | Метал |
| Производител | Bizzotto |

79×39×50 cм, от пластмаса
В наличност
78×56×58 cм, от дърво, с подлакътници

77×38×51 cм, от пластмаса
В наличност
86×55×56 cм, от метал
В наличност
От дърво
В наличност
86×56×55 cм, от метал
В наличност
70×63×60 cм, от дърво, от тиково дърво
В наличност
89×49×49 cм, от метал
В наличност

От дърво
В наличност
От пластмаса
В наличност

От пластмаса
В наличност
От пластмаса
В наличност
74×61×56 cм, от пластмаса
В наличност
87×52×58 cм, от пластмаса
В наличност
80×54×60 cм, от дърво

От пластмаса
В наличност
78×55×54 cм, от изкуствен ратан
Безплатна доставка

77×58×63 cм, от метал



112×56×81 cм, от метал

От метал
Безплатна доставка
37×26×29 cм

80×54×52 cм, от метал
В наличност
75×66×67 cм
Безплатна доставка
82×50×54 cм, от пластмаса
В наличност
78×56×60 cм, от метал
В наличност
88×57×47 cм, от метал, сгъване
В наличност
От метал
Безплатна доставка
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност
Метал
В наличност


15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност