




Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Сив чадър 300x300 cm Deluxe – Garden Pleasure
| Форма на чадър | Кръгла |
|---|---|
| Материал за чадър | Метал |
| Цвят | Сив |
| Характеристика | Включена стойка за чадър |
| Брой рамена | 8 бр. |
| Диаметър на пръта | 5 cm |
| Препоръчително тегло на поставката | 50 kg |
| Държава на произход | CN |
| Специфичен материал | Стомана/алуминий |
| Материал | Метал |
| Форма | Кръгъл |
| Тегло | 20 kg |
| Дължина | 300 cm |
| Модел | Едноцветен |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 180 g/m² |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Material | Метал |
| Производител | Garden Pleasure |


Кръгла, метал

230 cм, ⌀ 300 cм, кръгла, регулируем
В наличност



С централен полюс, кръгла, метал

245 cм, ⌀ 300 cм, кръгла
В наличност

С централен полюс, кръгла, метал
В наличност

Метал
Безплатна доставка

Правоъгълен

Със страничен стълб, квадратен, метал
За изпращане след 3 дни




Метал
За изпращане след 3 дни

⌀ 200 cм, с централен полюс, кръгла
В наличност


Със страничен стълб, квадратен, метал
В наличност


Регулируем
За изпращане след 3 дни
Регулируем
За изпращане след 3 дни



Дърво, метален лист

Маса
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
150×200 cм
В наличност
7×47×7 cм, интериор, висящи
В наличност
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
150×200 cм, вълна
В наличност
130×160 cм




Стоящи дозатори за сапун
В наличност