




Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Кремав чадър 300x300 cm Deluxe – Garden Pleasure
| Форма на чадър | Кръгла |
|---|---|
| Материал за чадър | Метал |
| Брой рамена | 8 бр. |
| Диаметър на пръта | 5 cm |
| Характеристика | Включена стойка за чадър |
| Препоръчително тегло на поставката | 50 kg |
| Държава на произход | CN |
| Специфичен материал | Алуминий/стомана |
| Материал | Метал |
| Форма | Кръгъл |
| Тегло | 20 kg |
| Дължина | 300 cm |
| Модел | Едноцветен |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 180 g/m² |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Кремав |
| Material | Метал |
| Производител | Garden Pleasure |

Правоъгълен, дърво

249 cм, ⌀ 280 cм, кръгла

245 cм, ⌀ 300 cм, кръгла
В наличност

Кръгла, метал



246 cм, ⌀ 300 cм

230 cм, ⌀ 300 cм, кръгла, регулируем
В наличност
235 cм, ⌀ 270 cм

246 cм, ⌀ 300 cм
В наличност
Метал
Безплатна доставка
204 cм, ⌀ 160 cм, кръгла








Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Метал
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Комплекти
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност