




Размери 140×100×42 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Ако предпочитате естествените материали в интериора си, ще харесате тази витрина от Hübsch, която е изработена изключително от сертифициран по FSC дъб. Освен това минималистичният ѝ дизайн я прави лесна за съчетаване с останалата част от обзавеждането ви. Добре е да знаете: Всеки от рафтовете е с товароносимост приблизително 7 кг.
| Ширина: | 100 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 42 cм |
| Височина: | 140 cм |
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Декор | Дъб |
| Дизайн | Скандинавски, Ретро |
| Материал за витрини | Дърво, Стъкло |
| Цвят | Кафяв |
| Държава на произход | VN |
| Височина на крачетата | 20 cm |
| Капацитет на тежестта | 21 kg |
| Тегло | 50 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ/масивно дърво |
| Серия | Panorama |
| Изисква сглобяване | Не |
| Качество | Premium |
| Материал на вратите | Стъкло |
| Материал на рафтовете | Масивен дъб |
| Характеристики | С рафтове/с врати/с крачета |
| Цвят на краката | Светло дърво |
| Материал на краката | Масивен дъб |
| Обработка на повърхността | Лак |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал на конструкцията | Масив дъб |
| Материал | Стъкло/масивно дърво |
| Material | Стъкло/масивно дърво |
| Производител | Hübsch |




Дърво, с осветление
В наличност
Модерни, дърво
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, с осветление
В наличност
Модерни, от дъб
В наличност
Модерни
В наличност
Дърво
В наличност

Модерни, дърво
В наличност
Дърво, с осветление
В наличност

Модерни, с осветление
В наличност
Модерни, дърво, с осветление
В наличност
178×80×37 cм, мат, от дъб
В наличност
Стъкло, с осветление
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, стъкло, с осветление
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, дърво
В наличност
Дърво, стъкло, с осветление
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Рустик, дърво
В наличност
Модерни, с осветление
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, от дъб, стъкло
В наличност
30×52 cм
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност


300×120 cм, метал
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност
