






Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Misti е колекция от масивни мебели за съхранение в няколко цвята. Мебелите се предлагат с два вида дръжки.
| Ширина: | 90 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 110 cм |
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Декор | Бор |
| Материал за витрини | Дърво |
| Държава на произход | BR |
| Височина на крачетата | 6.9 cm |
| Капацитет на тежестта | 40 kg |
| Тегло | 25.8 kg |
| Система за затваряне | Без безшумна система |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Материал на дръжките | Метал |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Misti |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Рустик/романтичен/класически |
| Качество | Обикновено |
| Повърхностно покритие на рафтове | Лак |
| Материал на рафтовете | Масивен бор |
| Характеристики | С врати/с крачета/с рафтове |
| Материал на краката | Масивен бор |
| Обработка на повърхността | Лак |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал на конструкцията | Масив бор |
| Материал | Масивно дърво |
| Цвят | Сиво-зелен |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Marckeric |
Отзиви на потребителите
За тази цена бих очаквал много по-добро качество. Дървената част е много жълта, с евтин вид.

Мат
В наличност
95×144×45 cм, мат, от дъб
В наличност
125×97×45 cм, мат, от дъб
В наличност

180×90×40 cм, мат, от бор
В наличностБезплатна доставка
150×58×40 cм, мат
В наличност

186×80×40 cм, мат
В наличност

203×100×40 cм, мат, от дъб
В наличност
101×80×40 cм

170×88×35 cм, гланц, от дъб
В наличност
170×100×45 cм, мат, от дъб


80×50×22 cм, мат, от дъб
В наличност
85×45×40 cм, мат

От орех
В наличност

От орех
В наличност
Ориенталски
В наличност
Ориенталски
В наличност
140×111×40 cм, мат
В наличностБезплатна доставка
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа

Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
128×56×304 cм, интериор, стоящи
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
240×260 cм
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Маса
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
Комплекти
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Класически
В наличност
60×30×40 cм, бамбук, квадратна
В наличност
Рафт, метал, дърво
В наличност