
Светлокафяв диван от изкуствена кожа 164 cm Copenhagen - Scandic
85×164×88 cм, модерни, скандинавски, от еко кожа
638,43 € / 1248,66 лв.

Кафяв диван от изкуствена кожа 164 cm Copenhagen - Scandic
85×164×88 cм, модерни, скандинавски, от еко кожа
608,01 € / 1189,16 лв.

Зелен диван 224 см Copenhagen - Scandic
85×224×88 cм, скандинавски, индустриални, с крачета
812,26 € / 1588,64 лв.

Тъмносив диван от изкуствена кожа 164 см Copenhagen - Scandic
Модерни, скандинавски, от еко кожа, с възглавници
525,43 € / 1027,65 лв.

Кафяв диван 224 см Copenhagen - Scandic
85×224×88 cм, скандинавски, плат, с възглавници
642,77 € / 1257,15 лв.

Тъмносив диван от изкуствена кожа 224 см Copenhagen - Scandic
85×224×88 cм, модерни, кожа, с възглавници
781,84 € / 1529,15 лв.

Кафяв диван от изкуствена кожа 224 см Copenhagen - Scandic
85×224×88 cм, модерни, скандинавски, от еко кожа
768,81 € / 1503,66 лв.

Кафяв диван 164 cm Copenhagen - Scandic
85×164×88 cм, модерни, двуместен, с възглавници
542,81 € / 1061,64 лв.

Кремав бял диван 224 cm Copenhagen - Scandic
85×224×88 cм, модерни, плат, висока
638,43 € / 1248,66 лв.

Светлокафяв диван от изкуствена кожа 224 см Copenhagen - Scandic
85×224×88 cм, модерни, скандинавски, от еко кожа
899,18 € / 1758,64 лв.

Светлосив диван 224 см Copenhagen - Scandic
85×224×88 cм, скандинавски, плат, с възглавници
647,11 € / 1265,64 лв.

Зелен диван 164 cm Copenhagen - Scandic
85×164×88 cм, скандинавски, индустриални, с крачета
608,01 € / 1189,16 лв.

Кремав бял диван 164 cm Copenhagen - Scandic
85×164×88 cм, скандинавски, плат, с възглавници
542,81 € / 1061,64 лв.

Кремав диван 164 cm Copenhagen – Scandic
Ниска
560,2 € / 1095,66 лв.

Светлосив диван 224 cm Copenhagen – Scandic
85×224×88 cм, модерни, плат, триместен
721 € / 1410,15 лв.

Кремав диван 224 cm Copenhagen – Scandic
85×224×88 cм, плат, ниска
760,11 € / 1486,65 лв.

Зелен диван 224 cm Copenhagen – Scandic
85×224×88 cм, модерни, плат, триместен
721 € / 1410,15 лв.

Тъмносив диван 224 cm Copenhagen – Scandic
Ниска
721 € / 1410,15 лв.

Зелен диван 164 cm Copenhagen – Scandic
85×164×88 cм, скандинавски, плат, ниска
529,77 € / 1036,14 лв.

Зелен шенилов диван 224 cm Copenhagen – Scandic
85×224×88 cм, ниска
812,26 € / 1588,64 лв.

Зелен шенилов диван 164 cm Copenhagen – Scandic
85×164×88 cм, ниска
608,01 € / 1189,16 лв.

Светлосив диван 164 cm Copenhagen – Scandic
85×164×88 cм, модерни, двуместен, плат
529,77 € / 1036,14 лв.

Тъмносив диван 164 cm Copenhagen – Scandic
85×164×88 cм, модерни, двуместен, плат
529,77 € / 1036,14 лв.
Зелен шенилов диван 224 cm Copenhagen – Scandic
Размери 85×224×88 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 812,26 € / 1588,64 лв.
- 17.04.2026 г. - 812,26 € / 1588,64 лв.
- 10.03.2026 г. - 812 € / 1588,13 лв.
- 5.03.2026 г. - 812,26 € / 1588,64 лв.
- 5.03.2026 г. - 812,6 € / 1589,31 лв.
- 24.02.2026 г. - 955,6 € / 1868,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 812,26 € / 1588,64 лв.
- 15.02.2026 г. - 764,48 € / 1495,19 лв.
- 14.02.2026 г. - 812,26 € / 1588,64 лв.
- 5.02.2026 г. - 955,6 € / 1868,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 812,26 € / 1588,64 лв.
- 19.01.2026 г. - 831,37 € / 1626,02 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Зелен шенилов диван 224 cm Copenhagen – Scandic
Размери
| Ширина: | 224 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 88 cм |
| Височина: | 85 cм |
Спецификации
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
|---|---|
| Цвят | Зелен |
| Характеристика на тапицерията | Намалена запалимост |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Bъзглавници за облегалка | Разхлабен |
| Държава на произход | LT |
| Ширина на подлакътниците | 22 cm |
| Височина на подлакътниците | 60 cm |
| Височина на облегалката | 40 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 180 cm |
| Дълбочина на седалката | 55 cm |
| Височина на седалката | 45 cm |
| Височина на крачетата | 14.5 cm |
| Капацитет на тежестта | 270 kg |
| Тегло | 62 kg |
| Размер на дивана | Триместен |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Copenhagen |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Метал |
| Материал на конструкцията | Масивен бор/шперплат/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 80000 martindale |
| Тапицерия | Tucker 17 |
| Тапицерски материал | Шенил |
| Производител | Scandic |
Подобни продукти

Зелен диван 236 cm Achille – Bobochic Paris
105×236×113 cм, модерни, плат

Зелен разтегателен диван Emile - Bobochic Paris
90×242×103 cм, конвертируем, триместен
В наличност
Тъмнозелен разтегателен диван от букле 247 cm Jodie – Micadoni Home
86×247×107 cм, конвертируем, ниска

Тъмносив разтегателен диван 120 cm Folde - Artie
Ниска

Тъмносив сгъваем диван 82 cm Alby – Støraa
82×190×75 cм, конвертируем, плат

Зелен шенилов сгъваем диван 275 cm Kuki – Makamii
Конвертируем, ниска

Син диван 243 cm Kate – Micadoni
76×243×99 cм, модерни, плат

Зелен шенилов диван 204 cm Omao – Makamii
70×204×102 cм, модерни, двуместен

Зелен шенилов диван 170 cm Lupine – Micadoni
70×170×95 cм, ниска

Тъмносин шенилов диван 160 cm Celine – Bobochic Paris
70×160×87 cм, модерни, двуместен

Кафяв шенилов диван 168 cm Georgia – Micadoni
80×168×90 cм, модерни, двуместен

Сив разтегателен диван 205 cm Regal - Novogratz
Скандинавски, конвертируем, ниска

Зелен разтегателен диван 230 cm Leila – Makamii
Конвертируем, ниска

Син диван от прежда с примки от букле 255 cm Aloha – Makamii
Ниска

Тъмносин диван от прежда с примки от букле 234 cm Azra – Bobochic Paris
90×234×112 cм, ниска

Зелен шенилов диван за ежедневно спане/сгъваем 240 cm Hugo – Bobochic Paris
86×240×100 cм, модерни, конвертируем

Зелен шенилов диван 252 cm Nelia Big – Ropez
81×252×155 cм, ниска

Антрацитен шезлонг от рипсено кадифе (ляв ъгъл) Chic Charlotte – Miuform
101×216×92 cм, модерни, ниска

Модулно канапе четириместно в цвят черно

Тъмносив диван от плат букле 170 cm Molino - Micadoni Home
Скандинавски, ниска

Зелен шенилов диван 174 cm Lani – Makamii
Ниска

Диван от черно кадифе 156 cm Kendal - Micadoni Home
Скандинавски, плат, ниска

Светлосив модулен диван от букле 188 cm Bellis – Micadoni Home
70×188×94 cм, ниска

Тъмносив сгъваем/с място за съхранение диван 202 cm Dora – Scandic
86×202×102 cм, с място за съхранение, конвертируем

Зелен диван 250 cm Belair – Bobochic Paris
80×250×93 cм, модерни, плат

Зелен модулен диван (ляв ъгъл) Flex Felix – Miuform
70×172×96 cм, плат, ниска

Сив разтегателен диван 168 см Lucky Lucy - Miuform
90×168×88 cм, модерни, конвертируем
В наличност
Оранжев/кафяв модулен диван 270 cm Ailani – Makamii
Ниска
В наличност
Черен кадифен разтегателен диван с място за съхранение 235 cm Kyoto – Cosmopolitan Design
88×235×100 cм, модерни, с място за съхранение

Тъмносив диван от прежда с примки от букле 232 cm Hippolyte – Bobochic Paris
Ниска

Черен кадифен диван 276 cm Sierra – Bobochic Paris
77×276×109 cм, модерни, плат

Тъмносив сгъваем диван 198 cm Perugia – Actona
87×198×95 cм, конвертируем, плат
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Висяща кошница за съхранение за рафт , дължина 40 cm - Metaltex
Пластмаса, кошници на парчета
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност









