
Зелени тапицирани трапезни столове в комплект 2 бр. Keiko – Marckeric
85×66×62 cм, 2 броя, плат
423,3 € / 827,9 лв.

Теракотени тапицирани трапезни столове в комплект 2 бр. Keiko – Marckeric
85×66×62 cм, скандинавски, 2 броя, плат
423,3 € / 827,9 лв.

Бежови тапицирани трапезни столове в комплект 2 бр. Keiko – Marckeric
85×66×62 cм, 2 броя, плат, тапицирани
423,3 € / 827,9 лв.
Зелени тапицирани трапезни столове в комплект 2 бр. Keiko – Marckeric
Размери 85×66×62 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 423,3 € / 827,9 лв.
- 14.02.2026 г. - 423,3 € / 827,9 лв.
- 5.02.2026 г. - 498 € / 974 лв.
- 16.01.2026 г. - 423 € / 827,32 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Зелени тапицирани трапезни столове в комплект 2 бр. Keiko – Marckeric
Размери
| Ширина: | 66 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 62 cм |
| Височина: | 85 cм |
Спецификации
| Комплект столове за хранене | 2 броя |
|---|---|
| Цвят | Зелен |
| Материал на седалките на трапезните столове | Плат |
| Тип | Тапициран |
| Държава на произход | CN |
| Брой части | 2 бр. |
| Ширина на подлакътниците | 7 cm |
| Височина на подлакътниците | 66 cm |
| Височина на облегалката | 39.5 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 40 cm |
| Дълбочина на седалката | 45 cm |
| Височина на седалката | 49 cm |
| Височина на крачетата | 39 cm |
| Капацитет на тежестта | 120 kg |
| Тегло | 8.5 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Серия | Keiko |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Зелен |
| Материал на краката | Метал |
| Материал | Подплатен |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Тапицерски материал | Плат |
| Material | Подплатен |
| Производител | Marckeric |
Подобни продукти

Зелени тапицирани трапезни столове в комплект 2 бр. Marilla – Unique Furniture
86×59×65 cм, модерни, 2 броя
В наличност
Зелени тапицирани трапезни столове в комплект 2 бр. Avola – Unique Furniture
86×57×65 cм, скандинавски, 2 броя

Тъмносиви тапицирани трапезни столове в комплект с подлакътници 2 бр. Glenda – Actona
88×61×63 cм, с подлакътници, модерни

Сиви тапицирани трапезни столове в комплект с подлакътници 2 бр. Mariel – Marckeric
81×62×60 cм, модерни

Тъмносив трапезен стол Calgary – Unique Furniture
84×58×59 cм, модерни
В наличност
Тъмносиви тапицирани трапезни столове в комплект с подлакътници 2 бр. Laura – Actona
86×57×61 cм, модерни, 2 броя
Безплатна доставка
Сиви тапицирани трапезни столове в комплект 2 бр. Ansu – Marckeric
86×57×57 cм, 2 броя, плат
Безплатна доставка
Сиви трапезни столове в комплект 4 бр. Muli – Marckeric
86×48×58 cм, модерни, 4 броя
Безплатна доставка
Тъмносив трапезен стол Esra – Actona
86×50×58 cм, модерни

Светлосиви тапицирани трапезни столове в комплект с подлакътници 2 бр. Lizzy – Actona
85×59×59 cм, скандинавски, 2 броя

Тъмносив тапициран трапезен стол Aura – Actona
91×60×58 cм, модерни, плат
В наличност
Зелен тапициран трапезен стол Lunio – Bonami Essentials
68×54×55 cм, модерни, тапицирани

Кафяви тапицирани трапезни столове в комплект с подлакътници 2 бр. Amorim – House Nordic
82×58×59 cм, модерни, 2 броя
Безплатна доставка
Антрацитен трапезен стол Cliff – Actona
87×50×57 cм, модерни
В наличност
Сив трапезен стол Alma – Unique Furniture
83×58×58 cм, модерни
В наличност
Тъмносив трапезен стол Nolan – Unique Furniture
84×58×59 cм
В наличност
Тъмно сив трапезен стол Glam - DAN-FORM Denmark
82×59×61 cм, модерни, плат
В наличностБезплатна доставка
Сиви тапицирани трапезни столове в комплект 2 бр. Alison – Rowico
89×58×59 cм, модерни, 2 броя
В наличност
Метални трапезни столове в комплект 2 бр. в цвят каки Radaja – Light & Living
78×58×58 cм, модерни, 2 броя
Безплатна доставка
Тъмносиви тапицирани трапезни столове в комплект 2 бр. Rush – Marckeric
77×59×58 cм, 2 броя, плат
В наличностБезплатна доставка
Кафяв тапициран трапезен стол Harbo – House Nordic
89×56×62 cм, индустриални, плат

Кафяв тапициран трапезен стол с подлакътници Melilla – House Nordic
79×57×56 cм, с подлакътници, скандинавски

Тапициран трапезен стол с подлакътници в цвят каки Easton – Unique Furniture
80×57×59 cм, модерни
В наличност
Кафяв тапициран трапезен стол Badalona – House Nordic
72×47×49 cм, модерни, плат

Тъмносиво кресло Trout – Unique Furniture
84×65×77 cм

Тъмносив трапезен стол с подлакътници Graham – Actona
87×59×62 cм, с подлакътници, модерни

Сиви тапицирани трапезни столове в комплект с подлакътници 2 бр. Ecto – Hübsch
72×53×58 cм, с подлакътници, ретро
Безплатна доставка
Зелени трапезни столове в комплект от 2 броя Swan - Unique Furniture
81×49×52 cм, модерни, 2 броя
В наличност
Черни трапезни столове в комплект от 2 бр. Tali – Marckeric
81×59×59 cм, модерни, 2 броя

Сив трапезен стол Flynn - Actona
85×47×59 cм, модерни
В наличност
Тъмносив трапезен стол Buffalo – Unique Furniture
82×49×65 cм, модерни
В наличност
Тапициран трапезен стол в цвят каки Maddie – Yes Everyday
79×52×59 cм, модерни, плат
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност






