Черна метална витрина 40x140 cm Brisbane – House Nordic
Размери 140×40×35 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 275,54 € / 538,91 лв.
История на цените
- 27.04.2026 г. - 275,54 € / 538,91 лв.
- 19.04.2026 г. - 275,54 € / 538,91 лв.
- 19.03.2026 г. - 291 € / 569,15 лв.
- 14.02.2026 г. - 275,54 € / 538,91 лв.
- 9.02.2026 г. - 324,16 € / 634 лв.
- 30.01.2026 г. - 253 € / 494,82 лв.
- 26.01.2026 г. - 254 € / 496,78 лв.
- 23.01.2026 г. - 274 € / 535,9 лв.
- 16.01.2026 г. - 275 € / 537,85 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Черна метална витрина 40x140 cm Brisbane – House Nordic
Размери
| Ширина: | 40 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 35 cм |
| Височина: | 140 cм |
Спецификации
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Дизайн | Индустриален |
| Цвят | Черен |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 10 cm |
| Капацитет на тежестта | 20 kg |
| Тегло | 22 kg |
| Система за затваряне | Без безшумна система |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Brisbane |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Характеристики | С рафтове/с врати/с крачета |
| Обработка на повърхността | Прахово покритие |
| Материал на конструкцията | Стомана |
| Материал | Метал/стъкло |
| Material | Метал/стъкло |
| Производител | House Nordic |
Подобни продукти

Черна витрина от масивен дъб с плъзгащи се врати 135x73,5x48 cm Italic – UMAGE
73×135×48 cм, модерни, мат

Черна витрина от масивен дъб с плъзгащи се врати 135x73,5x48 cm Italic – UMAGE
73×135×48 cм, мат, от дъб

Черен метален шкаф 150x80 cm Boli - Dutchbone
Мат
В наличност
Кремава метална витрина 100x64x40 cm Luna – Støraa
64×100×40 cм, мат
Безплатна доставка
Светлосива витрина 91x111 cm Edge by Hammel - Hammel Furniture
110×90×42 cм, мат, скандинавски

Витрина сиво-зелена от масивен бор 90x110x40 cm Misti – Marckeric
110×90×40 cм, мат, от бор
В наличностБезплатна доставка
Черна метална витрина 90x160 cm Carmel – Unique Furniture
160×90×40 cм, мат

Черна метална витрина 80x175 cm Brisbane - House Nordic
175×80×35 cм, мат, скандинавски

Зелена витрина 60x105 cm Herbe – White Label
105×60×35 cм, мат

Сива витрина 77x186x35 cm Seaford – Actona
185×77×35 cм, мат

Витрина от дъбова дървесина в естествен цвят 95x195 cm Everett - Rowico
195×95×41 cм, мат, от дъб

Витрина ЛАНА W-50 Бежов (Шампанско) - ШКАФ С 1 ВРАТА С ЧЕКМЕДЖЕ
В наличност
Черна витрина 78x199 cm Madrid – Tvilum
199×78×33 cм, мат

Черен метален шкаф 80x180 cm Brisbane - House Nordic
180×80×35 cм, мат, скандинавски

Сива витрина Franklin - Støraa
78×80×40 cм, мат
Безплатна доставка
Сиво метално шкафче 70x100x40 cm Fayna – Marckeric
100×70×40 cм, мат
Безплатна доставка
Витрина Pimlico - Woodman
148×90×36 cм, мат, от орех

Черна метална витрина 132x85 cm Bronco - Unique Furniture
85×132×40 cм, мат
В наличностБезплатна доставка
Черно шкафче 80x170 cm Diora – Marckeric
170×80×40 cм, мат
В наличностБезплатна доставка
Черна метална витрина 58x160 cm Carmel – Unique Furniture
160×58×40 cм, мат

Червена метална витрина 58x160 cm Bronco – Unique Furniture
160×58×40 cм, модерни, мат

Метална витрина в цвят горчица 140x200x44 cm Exhibit – WOOOD
200×140×44 cм, модерни, мат

Черна метална витрина 99x170x44 cm Exhibit – WOOOD
170×99×44 cм, мат, индустриални

Метална витрина в златист цвят 45x110x40 cm Saone – Bloomingville
110×45×40 cм, мат, стъкло

Сива витрина 96x201 cm Paris – Tvilum
201×96×42 cм, мат
В наличност
Черна метална витрина 80x101,5 cm Brisbane - House Nordic
101×80×40 cм

Витрина ЛАНА W-50 Artisan Oak - ШКАФ С 1 ВРАТА С ЧЕКМЕДЖЕ
В наличност
Черен метален шкаф 80x180 cm Newcastle - Actona
Индустриални, остъклено

Кафява витрина от декор от дъб с плъзгащи се врати 170x75 cm Hazelton – Rowico
75×170×40 cм, мат, от дъб

Витрина от декор от дъб в естествен цвят 30x42x30 cm Poetic – Hübsch
42×30×30 cм, мат, от дъб

Кафява витрина от декор от дъб с плъзгащи се врати 100x203 cm Hazelton – Rowico
203×100×40 cм, мат, от дъб
В наличност
Витрина от дъбова дървесина в естествен цвят 97x125 cm Abies - The Beds
125×97×45 cм, мат, от дъб
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност




