






Размери 80×157×40 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Дъбовият скрин Albany има модерна ламелна предна част и шест чекмеджета, които осигуряват голямо пространство за съхранение. Черната прахово боядисана основа е изработена от стомана и се съчетава перфектно с минималистичните черни дръжки. Сертификатът FSC™ доказва, че скринът е създаден в съответствие с принципите на устойчивото горско стопанство.
| Ширина: | 157 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 80 cм |
| Покритие | Гланц |
|---|---|
| Вид скрин | С чекмеджета, Комбиниран |
| Дизайн | Модерен, Скандинавски |
| Декор | Дъб |
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| Крака | С крачета, Без крака |
| Цвят | Бежов |
| Височина на крачетата | 18 cm |
| Капацитет на тежестта | 30 kg |
| Тегло | 54.7 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Albany |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Характеристики | С крачета/с чекмеджета |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Стомана |
| Обработка на повърхността | Меламин |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал | МДФ |
| Material | МДФ |
| Производител | Actona |

С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличност
74×150×40 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
80×200×40 cм, с вратички, модерни

Модерни, класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, дърво, комбиниран
В наличност
80×110×40 cм, с чекмеджета, дърво

Класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, класическо отваряне
В наличност
75×150×39 cм, с чекмеджета, дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
С плъзгаща се врата
В наличност
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, класическо отваряне
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
Дърво, модерни, класическо отваряне
В наличност
95×83×40 cм, дърво, с вратички
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне, ratan
В наличност
Дърво, класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, модерни, от бреза
В наличност
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Дърво, комбиниран, класическо отваряне
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, дърво, комбиниран
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност


300×120 cм, метал
В наличност

198×130×192 cм
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност

Самозалепващи се, с вакуум
В наличност