
Модерна таванна лампа черна с кехлибарено и опушено стъкло 9-светлини - Атина
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Полилей с възможност за димиране и LED технология. Подходящ за поставяне в хол и спалня. С дистанционно управление светлината може плавно да се димира, да се променя цветната температура или да се избира между предварително зададени режими на осветление. Нощен режим - свети с приглушена светлина. Цветна температура: 3000 - 6000K.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| С димер | Да |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 60 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Температура на светлината | 3000-6000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 4200 lm |
| Тип | Висящ полилей |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 290 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Видове окачване | На струна/връв |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 60 W |
| Series | TWISTER Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, с димер
В наличност

Модерни
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
С абажур, в джапанди стил
В наличност
Модерни, LED лампи, с абажур
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер, в кухнята
В наличност
Модерни, скандинавски, с абажур
В наличност
Скандинавски, с абажур, в джапанди стил
В наличност
Метал, рустик, ключ за осветление
В наличност
Скандинавски, с абажур, в джапанди стил
В наличност
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Стъкло, модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставкаМодерни
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, кръгъл
В наличностБезплатна доставка

Ориенталски
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, атипичен
В наличност
Стъкло, кръгъл
В наличност
Стъкло, с абажур
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни, с абажур
В наличност
Модерни, индустриални, с димер
В наличност
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Ретро
В наличност
Стъкло, с абажур
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Батерии
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Камък
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка