
Кремав детски диван от букле 132 cm Settee – Wigiwama
46×132×78 cм, за момчета
-6 %503,7 € / 985,15 лв.
535 € / 1046,37 лв.

Светлокафяв детски диван от букле 132 cm Settee – Wigiwama
-6 %503,7 € / 985,15 лв.
535 € / 1046,37 лв.

Светлокафяв детски диван от рипсено кадифе 132 cm Settee – Wigiwama
46×132×78 cм, за момчета
-6 %529,77 € / 1036,14 лв.
562 € / 1099,18 лв.

Розов детски диван от букле 132 cm Settee – Wigiwama
-6 %503,7 € / 985,15 лв.
535 € / 1046,37 лв.

Зелен детски диван от букле 132 cm Settee – Wigiwama
-6 %503,7 € / 985,15 лв.
535 € / 1046,37 лв.

Кафяв детски диван от рипсено кадифе 132 cm Settee – Wigiwama
46×132×78 cм, ниска
-6 %503,7 € / 985,15 лв.
535 € / 1046,37 лв.
Кафяв детски диван от рипсено кадифе 132 cm Settee – Wigiwama
Размери 46×132×78 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 503,7 € / 985,15 лв.
История на цените
- 28.04.2026 г. - 503,7 € / 985,15 лв.
- 17.04.2026 г. - 503,7 € / 985,15 лв.
- 17.03.2026 г. - 535 € / 1046,37 лв.
- 10.03.2026 г. - 536 € / 1048,32 лв.
- 16.02.2026 г. - 592,59 € / 1159,01 лв.
- 14.02.2026 г. - 503,7 € / 985,15 лв.
- 1.02.2026 г. - 592,59 € / 1159,01 лв.
- 23.01.2026 г. - 502 € / 981,83 лв.
- 16.01.2026 г. - 503 € / 983,78 лв.
- 10.01.2026 г. - 542 € / 1060,06 лв.
- 27.12.2025 г. - 503,7 € / 985,15 лв.
- 1.12.2025 г. - 541,97 € / 1060 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Универсалният диван Settee от Wigiwama е предназначен за безкрайна игра с въображение и почивка. Диванът се състои от 9 части, които позволяват на децата да строят замъци, коли или тайни скривалища. Той е подходящ за деца от 3 до 9 години и внася комфорт и творчество във всяка детска стая или стая за игра благодарение на мекия си и просторен дизайн. Калъфът на дивана се сваля и може да се пере в пералня с подобни цветове на програма за ръчно пране. След това просто го оставете да изсъхне на въздух.
Размери
| Ширина: | 132 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 78 cм |
| Височина: | 46 cм |
Спецификации
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
|---|---|
| Държава на произход | LV |
| Височина на облегалката | 25 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 136 cm |
| Дълбочина на седалката | 52 cm |
| Височина на седалката | 21 cm |
| Височина на крачетата | 0 cm |
| Капацитет на тежестта | 60 kg |
| Тегло | 9 kg |
| Сменяем капак | Да |
| Грижа | Покритието може да се пере в пералня |
| Препоръчителна възраст | 3 - 9 |
| Сертификати и стандарти | Global Recycled Standard (GRS)/OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Corduroy |
| Изисква сглобяване | Не |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Качество | Premium |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Тапицерски материал | Велур |
| Цвят | Кафяв |
| Производител | Wigiwama |
Подобни продукти

Светлозелен модул за диван от велур, десен ъгъл Nihad modular - Bobochic Paris
88×163×100 cм, ниска

Сиво-розов шезлонг от рипсено кадифе (десен ъгъл) Chic Charlotte – Miuform
101×216×92 cм, ниска

Светлокафяв разтегателен диван от рипсено кадифе 135 cm Hooked – Karup Design
79×135×74 cм, скандинавски, конвертируем

Зелен диван от прежда с примки от букле 255 cm Aloha – Makamii
Ниска

Разтегателен диван от рипсено кадифе в тухлен цвят 225 cm Augustin – Bobochic Paris
97×225×96 cм, конвертируем, ниска

Зелен шенилов диван 170 cm Lupine – Micadoni
70×170×95 cм, ниска

Зелен шенилов диван 244 cm Omao – Makamii
70×244×102 cм, модерни, триместен

Тъмносив разтегателен диван Emile - Bobochic Paris
90×242×103 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Кафяв разтегателен диван от рипсено кадифе 195 cm Nona – Makamii
80×195×100 cм, конвертируем, ниска

Теракотен разтегателен диван с място за съхранение от рипсено кадифе 266 cm Kini – Makamii
95×266×121 cм, с място за съхранение, конвертируем

Светлосив диван от рипсено кадифе 220 cm Beata – Ropez
С място за съхранение, ниска

Диван от прежда с примки от букле в цвят горчица 232 cm Hippolyte – Bobochic Paris
77×232×106 cм, ниска

Тъмносин диван от прежда с примки от букле 286 cm Azra – Bobochic Paris
90×286×112 cм, ниска

Зелен разтегателен диван 207 cm Simon – Miuform
85×207×90 cм, конвертируем, плат

Теракотен разтегателен диван 230 cm Leila – Makamii
Конвертируем, ниска

Диван в цвят каки 255 cm Manao – Makamii
77×255×90 cм, ниска

Червен разтегателен диван 160 cm Roots - Karup Design
Скандинавски, конвертируем, ниска

Сив шенилов разтегателен диван с място за съхранение 214 cm Fulgeo – ELTAP
77×214×82 cм, с място за съхранение, конвертируем
В наличност
Зелен диван 150 cm Aros – ELTAP
103×150×90 cм, ретро, двуместен

Сив разтегателен диван 168 см Lucky Lucy - Miuform
90×168×88 cм, модерни, конвертируем
В наличност
Сив разтегателен диван от букле 256 cm Cotonn – ELTAP
105×256×119 cм, модерни, триместен

Модул за оранжев велурен диван (десен ъгъл) Sting - Scandic
70×124×96 cм, ниска

Кадифен диван в цвят каки 220 cm Strino – Cosmopolitan Design
78×220×98 cм, модерни, двуместен

Триместен диван с механизъм CARMEN в Жълто
Масивен, висока, с възглавници

Теракотен разтегателен диван с място за съхранение от букле 266 cm Pele – Makamii
95×266×121 cм, с място за съхранение, конвертируем
В наличност
Светлосив модулен диван от букле 188 cm Bellis – Micadoni Home
70×188×94 cм, ниска

Светлозелен кадифен модул за диван (ляв ъгъл) Lokua – Makamii
70×96×95 cм, модерни

Жълт шенилов разтегателен диван с място за съхранение 155 cm Laine – ELTAP
75×155×105 cм, с място за съхранение, конвертируем

Кафяв диван от плат букле235 cm Molino - Micadoni Home
Скандинавски, ниска

Кафяв диван 210 cm Loretto – Cosmopolitan Design
68×210×100 cм, плат, ниска

Триместен диван Chesterfield Queen в цвят винтидж кафяво, 215/92/92 см
Триместен

Теракотен шенилов сгъваем/с място за съхранение диван 252 cm Kona – Makamii
С място за съхранение, конвертируем, ниска
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност










