




Размери 100×100×28 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Накланяща се стойка за обувки от декор от дъб естествена NewEst – Woodman
| Ширина: | 100 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 28 cм |
| Височина: | 100 cм |
| Декор | Дъб |
|---|---|
| Тип шкаф за обувки | С врата на панти |
| Цвят | Бежов |
| Държава на произход | EE |
| Височина на крачетата | 11 cm |
| Капацитет на тежестта | 50 kg |
| Тегло | 33 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на дръжките | Дърво |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | NewEst |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Скандинавски/рустик/модерен |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Карамелено кафяв |
| Материал на краката | Масивен дъб |
| Обработка на повърхността | Фурнир |
| Цвят на дървото | Карамелено кафяво дърво |
| Тип съхранение на обувки | Затворен/накланящ се |
| Материал | МДФ |
| Material | МДФ |
| Производител | Woodman |

43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
240×260 cм
В наличност
Маса
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Метал
В наличност
150×200 cм
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
66×38×12 cм, мат, прави шкафове
В наличност
130×160 cм
В наличност

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност

40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
43×43 cм, декоративно, плътен цвят
В наличност
50 cм, ⌀ 40 cм, кръгла