
Eglo 43511 - LED повърхностно монтиран полилей TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 69.83 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Кръгъл |
| Общ светлинен поток | 3600 lm, 3600 lm, 3600 lm, 3600 lm, 3600 lm, 3600 lm, 3600 lm, 3600 lm, 3600 lm, 3600 lm, 3600 lm, 3600 lm |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Дървен декор | Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж |
| Стил | Винтаж/Други, Винтаж/Други, Винтаж/Други, Винтаж/Други, Винтаж/Други, Винтаж/Други, Винтаж/Други, Винтаж/Други, Винтаж/Други, Винтаж/Други, Винтаж/Други, Винтаж/Други |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Входяща мощност | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W |
| Series | TOWNSHEND Eglo, TOWNSHEND Eglo, TOWNSHEND Eglo, TOWNSHEND Eglo, TOWNSHEND Eglo, TOWNSHEND Eglo, TOWNSHEND Eglo, TOWNSHEND Eglo, TOWNSHEND Eglo, TOWNSHEND Eglo, TOWNSHEND Eglo, TOWNSHEND Eglo |
| Производител | Eglo |

Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Метал
В наличност

Метал, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, с абажур
В наличностБезплатна доставка
Рустик, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност

Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
