








Размери 140×71×25 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Шкафът за обувки Albany в дъбов цвят има модерна ламелна предна част и три чекмеджета на панти, които осигуряват голямо пространство за съхранение. Черната прахово боядисана основа е изработена от стомана и се съчетава перфектно с минималистичните черни дръжки. Сертификатът FSC™ доказва, че шкафът за обувки е създаден в съответствие с принципите на устойчивото горско стопанство.
| Ширина: | 71 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 25 cм |
| Височина: | 140 cм |
| Декор | Дъб |
|---|---|
| Тип шкаф за обувки | С врата на панти, С чекмеджета |
| Цвят | Бежов |
| Дизайн | Модерен, Скандинавски |
| Височина на крачетата | 18 cm |
| Капацитет на тежестта | 15 kg |
| Тегло | 30.5 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Albany |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Стомана |
| Обработка на повърхността | Меламин |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Тип съхранение на обувки | Накланящ се/nutné připevnit ke stěně/затворен |
| Части за окачване | Не |
| Материал | МДФ |
| Material | МДФ |
| Производител | Actona |

140×98×35 cм, с рафтове, модерни
В наличностБезплатна доставка
103×102×25 cм, с врата на панти
В наличност
86×98×15 cм, с врата на панти, метал
В наличност
138×51×16 cм, с врата на панти, метал

129×56×30 cм, с рафтове, от дъб
В наличност
Пластмаса, модерни, шкафове
В наличностБезплатна доставка
300×94×9 cм, индустриални, метал
В наличност
48×70×29 cм, с рафтове, метал
В наличност
С рафтове, с чекмеджета

Шкафове, индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка
71×59×29 cм, шкафове, метал
В наличност
45×50×33 cм, с пейка, шкафове
В наличност
20×118×30 cм, метал
Безплатна доставка
45×50×14 cм, модерни, шкафове
В наличност
23×62×35 cм, шкафове, метал
В наличност
126×116×43 cм
В наличност
С рафтове, с чекмеджета
Безплатна доставка
35×62×23 cм, с рафтове, модерни
В наличност
113×254×22 cм, с рафтове, от бор
В наличност
162×70×24 cм, с рафтове, модерни
В наличност
Шкафове, индустриални, метал
В наличност
45×70×35 cм, с пейка, с чекмеджета
Безплатна доставка
С рафтове, метал
Безплатна доставка
45×70×25 cм, от бук, шкафове
В наличност
48×50×22 cм, с рафтове, метал
В наличност
78×22×18 cм, с рафтове, метал
В наличност
28×72×35 cм, с рафтове, ретро
Безплатна доставка
108×105×25 cм, модерни, с чекмеджета
Безплатна доставка
52×96×40 cм, с пейка, от дъб
В наличностБезплатна доставка
48×78×12 cм, висящи, метал
В наличност
Шкафове, индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка
Модерни, шкафове, дърво
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност