
Средно твърд терморегулиращ матрак с пружини 140x200 cm Dream Essence – Bonami Essentials
140×200 cм, PUR пяна, с подвижен капак, медицински/ортопедични
434 € / 848,83 лв.

Средно твърд терморегулиращ матрак с пружини 160x200 cm Dream Essence – Bonami Essentials
160×200 cм, PUR пяна, с подвижен капак, медицински/ортопедични
494 € / 966,18 лв.

Средно твърд терморегулиращ матрак с пружини 180x200 cm Dream Essence – Bonami Essentials
180×200 cм, PUR пяна, с подвижен капак, медицински/ортопедични
529 € / 1034,63 лв.

Средно твърд терморегулиращ матрак с пружини 90x200 cm Dream Essence – Bonami Essentials
90×200 cм, PUR пяна, с подвижен капак, медицински/ортопедични
289 € / 565,23 лв.

Средно твърд терморегулиращ матрак с пружини 200x200 cm Dream Essence – Bonami Essentials
200×200 cм, PUR пяна, с подвижен капак, медицински/ортопедични
499 € / 975,96 лв.
Средно твърд терморегулиращ матрак с пружини 140x200 cm Dream Essence – Bonami Essentials
Размери 140×200 cм
Избран вариант:Средно твърд терморегулиращ матрак с пружини 140x200 cm Dream Essence – Bonami Essentials
История на цените
- 14.05.2026 г. - 434 € / 848,83 лв.
- 3.05.2026 г. - 434 € / 848,83 лв.
- 9.02.2026 г. - 357,39 € / 698,99 лв.
- 16.01.2026 г. - 321 € / 627,82 лв.
- 27.12.2025 г. - 303,78 € / 594,14 лв.
- 1.12.2025 г. - 285,91 € / 559,19 лв.
- 19.11.2025 г. - 285,81 € / 559 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Подарете си комфорт с матрак Dream Essence, който съчетава доказана пружинна конструкция с модерни материали от пяна. С помощта на джобни пружини матракът се адаптира към всяка част на тялото, а PUR пяната осигурява мекота и опора там, където е необходимо. Повърхността на матрака е разделена на адаптивни зони, за да осигури на раменете, бедрата и краката ви точно това ниво на опора, което заслужават. Страничните перфорации осигуряват по-добър въздушен поток, като значително увеличават възможностите му за проветряване. В комбинация с пружините по този начин матракът предотвратява появата на вълна и мухъл и допринася за хигиенична и свежа среда за сън. Тапицерията на матрака се сваля и може да се пере при 40 °C. Освен това терморегулиращите му свойства спомагат за поддържането на постоянна телесна температура по време на сън. Той абсорбира излишната топлина и по този начин предотвратява прегряването и изпотяването. И обратното, предотвратява загубата на топлина през студените месеци. Матракът Dream Essence е със средна твърдост, която е идеалният компромис между комфорт и опора. Матракът е произведен в Чешката република и отговаря на стандарта OEKO-TEX®. Добре е да знаете: матракът се доставя опакован във вакуум, затова е важно да го разопаковате преди употреба и да го оставите да лежи на гладка повърхност поне 24 часа. За да поддържате оптималното състояние на матрака, разопаковайте го в рамките на една седмица след получаването му и го въртете редовно. Размерите на матрака могат да варират в рамките на +/- 2 см.
Размери
| Ширина: | 140 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
Спецификации
| Пълнеж на матрака | PUR пяна |
|---|---|
| Със сваляем калъф | Да |
| Медицински/ортопедични | Да |
| Твърдост | Средно твърд |
| Капацитет на тежестта | До 120 кг |
| Плътност на pur пяната | 25 kg/m³ |
| Държава на произход | CZ |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Матрак, подходящ за типа ламели | Подходящ за решетъчна летва |
| Метод за доставка на матраци | Навити на руло |
| Височина на ядрото на матрака | 12.5 cm |
| Плътност | 150 g/m² |
| Предназначение на матрак | За партньори |
| Поза за сън | По корем/по гръб/настрани/редуващ се |
| Тегло | 23 kg |
| Размер | 140x200 |
| Дължина | 200 cm |
| Свойства на матрака | Със сменяем калъф/терморегулиращ/зонален |
| Тип матрак | С пружини |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR)/джобни пружини |
| Серия | Dream Essence |
| Качество | Обикновено |
| Грижа | Пране на 40 градуса |
| Цвят | Бял |
| Производител | Bonami Essentials |
Подобни продукти

Твърд/средно твърд матрак с пяна с две лица 90x200 cm Snooze Balance – Bonami Essentials
90×200 cм, от пяна, HR пяна
В наличност
Еднолицев матрак Favourite Nova от Тед 22 см

Матрак Matterra от Тед 26 см

Средно твърд терморегулиращ матрак с пружини 90x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
90×200 cм, мемори пяна, HR пяна
В наличностБезплатна доставка
Матрак Memo Optima от Тед 26 см

Матрак Аwа от Тед 21 см

Двустранен матрак , 200 x 200 cm Royal Exclusive - Moonia
200×200 cм, мемори пяна, медицински/ортопедични
В наличност
Матрак Стандарт 3D от Латекс Екон 20 см
Латекс, със 7 зони на комфорт

Матрак Favourite Nova Orthopedic от Тед 20 см
Мемори пяна, от пяна

Твърд терморегулиращ матрак с пружини 120x200 cm WESTIN SPRING – Moonia
Мемори пяна, с пружини, от пяна

Двулицев ортопедичен матрак Medical Flex от Sleepy 18 см
От пяна, медицински/ортопедични, със 7 зони на комфорт

Матрак Riviera by Pierre Cardin от Magniflex 26 см
Мемори пяна, от пяна

Средно твърд матрак с пяна 160x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
160×200 cм, мемори пяна, от пяна
В наличност
Еднолицев матрак Ultimate Comfort от Sleepy 25 см
Мемори пяна

Еднолицев матрак Понто от Нани 16 см
От пяна

Матрак Amber Mystique от Тед 25 см

Двустранен матрак , 180 x 200 cm Spring Max Bagged Springs - Moonia
180×200 cм, с пружини, средно твърд

Матрак Galaxy от isleep 30 см
От пяна

Матрак Naturcomfort Deluxe от Magniflex 30 см
Медицински/ортопедични

Бял средно твърд матрак футон 180x200 cm Comfort Natural – Karup Design
180×200 cм, от пяна, PUR пяна
В наличност
Матрак Алое Вера твърдост М от Латекс Екон 16 см
Латекс, Алое Вера, висок (над 21 см)

Твърд/средно твърд с пяна матрак 160x200 cm Tempus Premier – Moonia
160×200 cм, мемори пяна, от пяна
Безплатна доставка
Матрак Silvercare от Magniflex 22 см
От пяна

Бял изключително твърд матрак за футон 200x200 см Традиционен - Karup Design
200×200 cм, твърд, много твърд

Матрак Vitalcare от isleep 23 см
Мемори пяна, от пяна, среден (11-20 см)

Матрак Duosense от isleep 20 см
Твърд

Матрак Exclusive Hybrid Cool Gel от Sleepy 22 см
Мемори пяна, от пяна, HR пяна

Твърд/средно твърд двустранен матрак от пяна 200x200 cm Premium Cashmere - Moonia
200×200 cм, мемори пяна, от пяна
Безплатна доставка
Матрак Air Air от Латекс Екон 20 см
Латекс

Двустранен матрак Box Spring Premier, 200 x 200 cm Spring Premier Bagged Springs - Moonia
200×200 cм, с пружини, средно твърд
Безплатна доставка
Матрак Astrea Ortho от Тед 23 см
Медицински/ортопедични

Матрак Active Sense от Тед 18 см
Най-добрите продукти от Bonami

Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Глинен комплект за хранене 24 бр. Royal – Bonami Selection
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Накланяща се стойка за обувки от дъбов декор в естествен цвят 72x43x17 cm Albany – Actona
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
Картина 60x80 cm Wildflowers – Styler
80×60 cм

Детско килимче за игра подходящо за пране ø150 cm Big World – Mila Home
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Килим в цвят слонова кост 192x290 cm Springs – Universal
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност




