
Rabalux 77023 - LED Соларна лампа със сензор KORANA LED/6W/3,7V IP44
Със сензор за движение, е слънчева
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично соларно осветително тяло със сензор за движение и сензор за здрач. Осветителното тяло има степен на защита IP54, която осигурява защита срещу пръскаща вода. Подходящо за осветяване на входни врати и алеи. Захранване чрез соларен панел. Основната светлина се включва автоматично при засичане на движение след здрач. Обхват на сензора: 5 m. Детекционен ъгъл: 120°. Продължителност на светене: 30 s. Сензор за здрач:
| Със сензор за движение | Да |
|---|---|
| Соларно | Да |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Защита срещу проникване | IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54 |
| Общ светлинен поток | 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm |
| Тип | Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Напрежение | 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Капацитет | 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Series | SOLAR Nedes, SOLAR Nedes, SOLAR Nedes, SOLAR Nedes, SOLAR Nedes, SOLAR Nedes, SOLAR Nedes, SOLAR Nedes, SOLAR Nedes, SOLAR Nedes, SOLAR Nedes, SOLAR Nedes |
| Производител | NEDES |

Със сензор за движение, е слънчева
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Таванни светлини, 230V
В наличност
230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
Наземни светлини, е слънчева
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, е слънчева
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност