Препоръчва се
Бяло кресло от букле Nova – White Label
Размери 72×66×69 cм
434,16 €
История на цените
- 1.06.2026 г. - 434,16 € / 849,14 лв.
- 20.02.2026 г. - 434,16 € / 849,14 лв.
- 15.02.2026 г. - 408,62 € / 799,19 лв.
- 14.02.2026 г. - 434,16 € / 849,14 лв.
- 9.02.2026 г. - 510,78 € / 999 лв.
- 23.01.2026 г. - 434,16 € / 849,14 лв.
- 16.01.2026 г. - 444,38 € / 869,13 лв.
- 28.11.2025 г. - 408,62 € / 799,19 лв.
- 14.11.2025 г. - 434,16 € / 849,14 лв.
- 7.11.2025 г. - 459,7 € / 899,1 лв.
Описание на продукта
Бяло кресло от букле Nova – White Label
Размери
| Ширина: | 66 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 69 cм |
| Височина: | 72 cм |
Спецификации
| Материал за фотьойли | Плат |
|---|---|
| Bъзглавници за облегалка | Фиксиран |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Държава на произход | CN |
| Тип фотьойл | Тапициран |
| Височина на облегалката | 25 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 50 cm |
| Дълбочина на седалката | 53 cm |
| Височина на седалката | 47 cm |
| Функции | С крачета/с подлакътници |
| Капацитет на тежестта | 113 kg |
| Тегло | 16.3 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Nova |
| Изисква сглобяване | Не |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Качество | Екстра |
| Материал на конструкцията | МДФ/шперплат |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Тапицерски материал | Букле |
| Производител | White Label |
Най-добрите продукти от Bonami

66 €73 €
129,08 лв.142,78 лв.
Тъмносива градинска кутия за съхранение Emily – Keter
58×118×45 cм, от пластмаса, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
79 €
154,51 лв.
Бял кош за пране и табуретка в едно , 20 л Candy - Wenko
Квадратна, пластмаса, за мръсни дрехи
В наличност
32,4 €
63,37 лв.
Кошница за пикник – Orion

23,4 €
45,77 лв.
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност
82 €89 €
160,38 лв.174,07 лв.
Черна сушилня за дрехи Infinity Flex 30m – Vileda
128×56×304 cм, сгъваем, интериор
В наличност
26,2 €
51,24 лв.
Синьо детско спално бельо Футбол, 135 x 200 cm - Catherine Lansfield
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
165 €
322,71 лв.
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×40×59 cм, с капак, квадратна
В наличност
8,3 €
16,23 лв.
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
27,9 €
54,57 лв.
Стенни линии за сушилня за дрехи - Wenko
7×48×7 cм, на открито, интериор
В наличност
36 €41 €
70,41 лв.80,19 лв.
Бежов килим за баня от диатомична глина 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
94 €
183,85 лв.
Синьо памучно капитонирано покривало за легло 220x230 cm Floral Patchwork – Bianca
220×230 cм, памучен, височина
В наличност
33,4 €
65,32 лв.
Висяща сушилня за дрехи в сребрист цвят 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cм, интериор, висящи
В наличност
12,9 €
25,23 лв.
Зелен компостер 2 бр. 125 l – Maximex
В наличност
100 €
195,58 лв.
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

22 €
43,03 лв.
Матово черна самозалепваща метална поставка за кърпи Bivio – Wenko
Самозалепващи се, с вакуум, диаметър
В наличност
270 €
528,07 лв.
Сгъваема грил маса 134x52 cm Unity – Keter
90×52×134 cм, от пластмаса, от метал
В наличност
178 €
348,14 лв.
Тъмнокафява градинска кутия за съхранение – Keter
64×155×72 cм, от пластмаса, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
201 €
393,12 лв.
Чанта за пазаруване на колела 58 л - Rolser
101×57×79 cм, диаметър, с колела













