Продукти, които може да харесате
Диван от велур в цвят светлокафява горчица 200 cm Lean - Karup Design
Размери 73×200×100 cм
-8 %802 €873,11 €
История на цените
- 5.04.2026 г. - 802 € / 1568,58 лв.
- 19.03.2026 г. - 802 € / 1568,58 лв.
- 6.03.2026 г. - 802,4 € / 1569,36 лв.
- 20.02.2026 г. - 873,11 € / 1707,65 лв.
- 15.02.2026 г. - 821,75 € / 1607,2 лв.
- 14.02.2026 г. - 873,11 € / 1707,65 лв.
- 5.02.2026 г. - 1027,19 € / 2009,01 лв.
- 16.01.2026 г. - 873 € / 1707,44 лв.
- 25.11.2025 г. - 786,88 € / 1539 лв.
- 21.11.2025 г. - 828,8 € / 1620,99 лв.
- 11.11.2025 г. - 872,78 € / 1707,01 лв.
- 7.11.2025 г. - 924,47 € / 1808,11 лв.
Описание на продукта
Диван от велур в цвят светлокафява горчица 200 cm Lean - Karup Design
Размери
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 100 cм |
| Височина: | 73 cм |
Спецификации
| Дизайн | Скандинавски |
|---|---|
| Функция на диваните | Конвертируеми |
| Размер на дивана | Триместен |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за сядане | Разхлабен |
| Държава на произход | PL |
| Височина на облегалката | 55 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 200 cm |
| Дълбочина на седалката | 65 cm |
| Височина на седалката | 35 cm |
| Височина на крачетата | 13 cm |
| Капацитет на тежестта | 350 kg |
| Тегло | 39 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Размери на мястото за спане | 130x200 |
| Пълнеж | Памучни влакна/полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Lean |
| Изисква сглобяване | Да |
| Функции | Сгъваем |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Светло дърво |
| Материал на краката | Масивен бор |
| Материал на конструкцията | Масивен бор |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 22000 martindale |
| Тапицерия | Karup Fudge Brown 515 |
| Тапицерски материал | Велур |
| Производител | Karup |
Най-добрите продукти от Bonami

112 €126,29 €
219,05 лв.247 лв.
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
28,12 €
55 лв.
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
45 €
88,01 лв.
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
28,5 €
55,74 лв.
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
22,5 €
44,01 лв.
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
107 €
209,27 лв.
Накланяща се стойка за обувки от дъбов декор в естествен цвят 72x43x17 cm Albany – Actona
43×71×17 cм, модерни, от дъб
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
58,28 €
113,99 лв.
Жълто-бежово капитонирано покривало за легло 220x230 cm Floral Patchwork – Catherine Lansfield
220×230 cм
В наличност
59,82 €
117 лв.
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
12,27 €
24 лв.
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
26,7 €
52,22 лв.
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
50,61 €
98,98 лв.
Стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка в черен и естествен цвят Pomarolo – Wenko
В наличност
50,11 €
98,01 лв.
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
20,96 €
40,99 лв.
Бежови изтривалки за баня в комплект от 2 бр. Armoni - Catherine Lansfield
50×80 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
165 €
322,71 лв.
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
99,19 €
194 лв.
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
40 €
78,23 лв.
Стойка за тоалетна хартия с четка за тоалетна и отделение Rivazza - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност
23,01 €
45 лв.
Кухненски ъглов рафт Lou, 11 x 33 cm - Wenko
33×32×11 cм, прави шкафове
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
9,9 €
19,36 лв.
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност





































