


Размери 200×220 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Черно-бяло двойно удължено спално бельо от памук Renforcé с включен долен чаршаф, 4 части 200x220 cm Dusk – Mijolnir
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 220 cм |
| Материал | Памук |
|---|---|
| Вид спално бельо | Двойно легло |
| Характеристики | Луксозен |
| Държава на произход | TR |
| Брой части | 4 бр. |
| Състав и тип материал | Памук Renforcé |
| Подходяща височина на матрака | 30 cm |
| Брой калъфки за възглавници | 2 |
| Тегло | 1.94 kg |
| Характеристики на спално бельо | Еластичен |
| Спален комплект | С включен долен чаршаф/с включена калъфка за възглавница/4 части |
| Размер на чаршаф | 160x200 |
| Дължина | 220 cm |
| Размер на спалното бельо | 200x220 |
| Размер на възглавницата | 50x70 |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Серия | Dusk |
| Закопчаване на спално бельо | С копчета |
| Закопчаване на възглавницата | Пощенски плик |
| Модел | На раета |
| Дизайн | Ретро |
| Качество | Обикновено |
| Грижа | Пране на 30 градуса/може да се пере в пералня |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Цвят | Многоцветен/черно-бял |
| Производител | Mijolnir |

Памук, едноцветни

220×240 cм, памук, двойно легло


140×200 cм, единично легло, фланел
В наличност
200×200 cм, памучен сатен, памук
В наличност
140×200 cм, памук, единично легло
В наличност
Памук

200×200 cм, памучен сатен, памук
В наличност
Памук, лен




200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност


200×220 cм, памук, двойно легло
В наличност

Памук, единично легло, цип
В наличност







200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
160×220 cм
В наличност
200×200 cм, двойно легло, френски
В наличност
Памук, единично легло, цип
В наличност


140×200 cм, памук, единично легло

Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност

Метал
В наличност

15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност