







Най-добра цена за последните 30 дни: 129,07 € / 252,44 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Антрацит кадифени трапезни столове в комплект от 2 бр. Becca – Støraa
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Комплект столове за хранене | 2 броя |
| Цвят | Черен |
| Материал на седалките на трапезните столове | Плат |
| Държава на произход | CN |
| Тип | Тапициран |
| Брой части | 2 бр. |
| Ширина на възглавницата на седалката | 42 cm |
| Дълбочина на седалката | 41 cm |
| Височина на седалката | 49 cm |
| Височина на крачетата | 43 cm |
| Капацитет на тежестта | 25 kg |
| Тегло | 5 kg |
| Характеристики | За подреждане |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Серия | Becca |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Метал |
| Обработка на повърхността | Прахово покритие |
| Декор | Мат |
| Материал | Подплатен/метал |
| Тапицерски материал | Кадифе |
| Material | Подплатен/метал |
| Производител | Støraa |

82×49×53 cм, ретро, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб, от орех
В наличност
Модерни, тапицирани
В наличност
Модерни, тапицирани
В наличност
88×56×57 cм, модерни, 2 броя
В наличност![ИРИС Антрацит [Тъмносиво] (тъкан Монза 130) - МОДЕРЕН ЛОФТ СТОЛ С БУКЛЕ ТАПИЦЕРИЯ ЗА ДНЕВНА / ТРАПЕЗАРИЯ](https://static.biano.bg/i/product/285-285/1c/dd/f4/1f11fcf1e62067e07aca4b2db1933b7b2eb35a6a-iris-antratsit-tumnosivo-tukan-monza-130-moderen-loft-stol-s-bukle-tapitseriya-za-dnevna-trapezariya.jpg)
Модерни, тапицирани
В наличност
Модерни, тапицирани
В наличност
Ретро, модерни, от дъб
В наличност
Ретро, модерни, от дъб
В наличност
83×49×53 cм, от дъб, скандинавски

Модерни, 2 броя, плат
В наличност
96×43×58 cм, модерни, 4 броя
Безплатна доставка
Модерни
В наличност
75×55×53 cм, с подлакътници, модерни
Безплатна доставка
80×44×47 cм, от орех, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Модерни, тапицирани
В наличност
84×54×58 cм, модерни, 2 броя
Безплатна доставка
86×54×63 cм, модерни, 4 броя
Безплатна доставка
Модерни, от бук, дърво

79×49×55 cм, модерни, 2 броя
Безплатна доставка
79×45×55 cм, модерни, от дъб
В наличност
Модерни, 2 броя, плат

Модерни, скандинавски, дърво
Безплатна доставка
81×53×58 cм, модерни, плат

85×47×55 cм, модерни
Безплатна доставка
Ретро, модерни, от дъб
В наличност
80×58×59 cм, модерни, 2 броя
Безплатна доставка
84×59×48 cм, модерни, 2 броя

78×56×54 cм, модерни, от бук
Безплатна доставка
Модерни, тапицирани
В наличност
81×51×55 cм, ретро, от дъб
В наличност
Скандинавски
Безплатна доставка
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Метал
В наличност
220×240 cм
В наличност

15×15 cм, комплекти
В наличност


58×28×59 cм, стоящ, метал

154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
240×260 cм
В наличност