
Подова лампа с рафтове MODA DOR 1xE27/40W/230V черен/кафяв
230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Asir, който имаме на склад на цена 82.23 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Лампион/Лампион с масичка, Лампион/Лампион с масичка, Лампион/Лампион с масичка, Лампион/Лампион с масичка, Лампион/Лампион с масичка, Лампион/Лампион с масичка, Лампион/Лампион с масичка, Лампион/Лампион с масичка, Лампион/Лампион с масичка, Лампион/Лампион с масичка, Лампион/Лампион с масичка, Лампион/Лампион с масичка |
| Функция | Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Дървен декор | Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех |
| Series | VOGUE Asir, VOGUE Asir, VOGUE Asir, VOGUE Asir, VOGUE Asir, VOGUE Asir, VOGUE Asir, VOGUE Asir, VOGUE Asir, VOGUE Asir, VOGUE Asir, VOGUE Asir |
| Производител | Asir |

230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, индустриални, с димер
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
