
Sencor - Козметично огледало с LED осветление LED/5W/230V неръждаема стомана
Увеличение
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Идеален за ежедневна грим рутина, дневна грижа за кожата и перфектен вечерен вид. Възможност за регулиране на интензитета на осветлението според нуждите. Възможност за избор между 3 различни цветни температури, които позволяват адаптиране на подсветката към различни ситуации и предпочитания. Цветна температура: 3000K, 4000K, 6500K (топла, неутрална, студена бяла светлина). Лесно управление чрез докосване директно върху огледалната повърхност. Брой LED диоди: 12.
| Цокъл | Вграден LED модул |
|---|---|
| Входяща мощност | 12 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Температура на светлината | 4000/6500/3000 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 700 lm |
| Тип | Огледало с осветление |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Series | HOLLYWOOD Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Увеличение
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност

230V
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

