










Най-добра цена за последните 30 дни: 166,01 € / 324,69 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Благодарение на закачливия си дизайн този килим Lorena Canals е практичен и дизайнерски аксесоар, подходящ за всяка детска стая. Чрез комбинирането на различни височини на косъма той внася разнообразие от текстури, а външният му вид симулира облика на малък град. Колимът включва интерактивен комплект от девет ръчно изработени играчки: малки автомобили, дървета, пътни знаци и станции за зареждане на електрически автомобили. Те служат не само като естетически аксесоар, но и като средство за развиване на детската креативност и сетивното възприятие.
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
| Детски асортимент - за кого | За момчета |
|---|---|
| Вид детски килими | За игра |
| Форма | Правоъгълна |
| Материал | Естествен |
| Цвят | Сив |
| Тип | Детско килимче за игра |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Смесени влакна/памук |
| Плътност | 1.35 cm |
| Дължина на килима | Среден косъм |
| Тегло | 4.2 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Ръчно тъкан |
| Тип завършек | С ресни |
| Вид косъм | Комбиниран |
| Серия | Eco City |
| Модел | Структуриран |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Premium |
| Брой играчки | 9 бр. |
| Характеристики | Подходящ за пране/ръчно изработен/с играчки/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/може да се пере в пералня/не използвайте химически почистващи препарати/не гладете/пране на 30 градуса/не използвайте химическа белина |
| Материал на задната страна | Рециклирани влакна |
| Спецификации на материала | 3% смес от влакна/97% памук |
| Производител | Lorena Canals |
Отзиви на потребителите
Много приятна вещ :)

60×100 cм, класически, правоъгълно

⌀ 160 cм, за момчета, класически

120×160 cм, за момчета, за игра
В наличностБезплатна доставка
100×100 cм
В наличност
Класически, правоъгълно

120×170 cм, класически, правоъгълно

⌀ 120 cм, класически, правоъгълно

130×170 cм, за момчета, за игра
В наличностБезплатна доставка
⌀ 100 cм, за игра, правоъгълно

⌀ 140 cм, за момчета, класически
В наличност
⌀ 120 cм, класически, правоъгълно
В наличност
120×170 cм, за момчета, класически

⌀ 160 cм, класически, правоъгълно

За момчета

За момичета

⌀ 120 cм, за момчета, за игра
В наличност
⌀ 100 cм, за момичета, класически

80×120 cм, за момчета, класически

За игра, правоъгълно

160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
⌀ 120 cм, за игра, кръгла
В наличност
⌀ 120 cм, класически, правоъгълно

160×235 cм, класически, кръгла

⌀ 120 cм, класически, правоъгълно
В наличност
⌀ 160 cм, класически, правоъгълно
В наличност
160×230 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
⌀ 160 cм, класически, правоъгълно
В наличност
⌀ 100 cм, класически, правоъгълно

120×160 cм, за момичета, за игра
В наличност
⌀ 150 cм, за момчета, за игра
В наличност
Правоъгълно

140×200 cм, за момчета, за игра
Безплатна доставка
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност

Метал
В наличност

15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност