











Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Със своя закачлив външен вид този килим, който може да се пере, от Lorena Canals е практичен и дизайнерски аксесоар, подходящ за всяка детска стая. Той се предлага в комплект с удобна торбичка с връвчица. Колимчето е внимателно изработено ръчно от майстори в собствената фабрика на марката, разположена в Индия, като са използвани традиционни техники. Това го превръща в уникално произведение на изкуството с фини отличия, които възхваляват красотата на несъвършенствата.
| Детски асортимент - за кого | За момчета |
|---|---|
| Вид детски килими | Класически |
| Форма | Правоъгълна |
| Материал | Естествен |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Смесени влакна/памук |
| Плътност | 1.35 cm |
| Тегло | 1.25 kg |
| Дължина | 100 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Ръчно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | MiniOnes |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Premium |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за пране/ръчно изработен |
| Грижа | Не използвайте химически почистващи препарати/може да се пере в пералня/не използвайте химическа белина/пране на 30 градуса/почиствайте редовно с прахосмукачка/не гладете |
| Материал на задната страна | Памук |
| Спецификации на материала | 97% памук/3% смес от влакна |
| Цвят | Светлосин |
| Производител | Lorena Canals |

110×170 cм, класически, правоъгълно
В наличност
⌀ 120 cм, за момчета, класически

90×130 cм, за игра, правоъгълно

160×180 cм, класически, правоъгълно

100×150 cм, за момчета, класически

110×130 cм, за момчета, класически
В наличност
160×230 cм, класически, правоъгълно

⌀ 140 cм, за момчета, класически
В наличност
160×160 cм, за момчета, правоъгълно
В наличност
120×170 cм, за момчета, класически
В наличност
120×170 cм, за момичета, за игра

140×200 cм, за момчета, класически

60×90 cм, за момичета, класически
В наличност
⌀ 90 cм, за момчета, класически
В наличност
140×200 cм, за игра, правоъгълно
В наличностБезплатна доставка
⌀ 120 cм, за момчета, за игра

⌀ 150 cм, за момчета, за игра
В наличност
⌀ 150 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Класически, правоъгълно
В наличност
120×122 cм, за момчета, класически
В наличност
120×160 cм, за момчета, класически
В наличност
90×130 cм, за момичета, за игра
В наличност
60×100 cм, за момичета, класически
В наличност
⌀ 120 cм, за момичета, класически
В наличност
120×160 cм, за игра, правоъгълно
В наличностБезплатна доставка
⌀ 100 cм, за момчета, класически

Ориенталски, от памук
В наличност
120×160 cм, за момчета, класически

160×230 cм, класически, правоъгълно
В наличност
120×170 cм, за момичета, класически
В наличност
120×160 cм, естествен, среден косъм

140×200 cм, за момчета, класически
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност

240×260 cм
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност