
Сив детски килим 160x230 cm Play – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, за момчета, класически, правоъгълно
-14 %84 € / 164,29 лв.
98 € / 191,67 лв.

Сив детски килим 120x170 cm Play – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, за момчета, класически, правоъгълно
-15 %46 € / 89,97 лв.
54 € / 105,61 лв.

Зелен детски килим 160x230 cm Play – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, за момчета, класически, правоъгълно
-14 %84 € / 164,29 лв.
98 € / 191,67 лв.

Зелен детски килим 120x170 cm Play – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, за момчета, класически, правоъгълно
47 € / 91,92 лв.
Зелен детски килим 120x170 cm Play – Ayyildiz Carpets
Размери 120×170 cм
История на цените
- 13.05.2026 г. - 47 € / 91,92 лв.
- 8.05.2026 г. - 47 € / 91,92 лв.
- 5.03.2026 г. - 43,03 € / 84,16 лв.
- 5.03.2026 г. - 43,35 € / 84,79 лв.
- 20.02.2026 г. - 43,03 € / 84,16 лв.
- 16.02.2026 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 14.02.2026 г. - 43,03 € / 84,16 лв.
- 11.02.2026 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 10.01.2026 г. - 43 € / 84,1 лв.
- 27.12.2025 г. - 43,03 € / 84,16 лв.
- 5.11.2025 г. - 43,53 € / 85,14 лв.
- 29.08.2025 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 24.08.2025 г. - 43,46 € / 85 лв.
- 19.08.2025 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 15.08.2025 г. - 43,46 € / 85 лв.
- 30.07.2025 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 27.07.2025 г. - 43,46 € / 85 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Зелен детски килим 120x170 cm Play – Ayyildiz Carpets
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
Спецификации
| Детски асортимент - за кого | За момчета |
|---|---|
| Вид детски килими | Класически |
| Форма | Правоъгълна |
| Цвят | Зелен |
| Тип | Детско килимче за игра |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полиамид |
| Височина на купчината | 8 mm |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Тегло | 2.448 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Play |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 1200 g/m² |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/против подхлъзване/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Латекс |
| Спецификации на материала | 100% полиамид |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Melissa & Doug - Килимче за игра - Ферма
За игра, за момчета

Килим за детска стая Chilai Home 876CHL1065, 100% Кадифена тъкан, 100х160 см, Антибактериален, Многоцветен
За изпращане след 2 дни
Детски килим atmosphera Niels, 100x150cm, Памук
В наличност
Детски килим подходящ за пране ø150 cm Snowy Hills – Mila Home
⌀ 150 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Kилим Chilai Home 770CNF9156, 133x190 см, Aнтибактериални нишки от полиамид, Сив
От полиамид
За изпращане след 2 дни
Кремав детски килим 160x235 cm Kids Party – Hanse Home
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Сив детски килим 120x170 cm Play – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, за момчета, класически

Син детски килим подходящ за пране 160x230 cm Animal Atlas – Vitaus
За момчета, класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим , 100 x 160 cm Unicorn - Conceptum Hypnose
100×160 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Розов детски килим ø 120 cm Comfort - Mila Home
⌀ 120 cм, за момичета, класически
В наличност
Kилим Chilai Home 876CHL1201, 140x190 см, Aнтибактериални кадифени нишки, Полиестер, Розов
За момичета, от полиестер
За изпращане след 2 дни
Детски килим 160x235 cm Tiny Zoo – Hanse Home
160×235 cм, за игра, правоъгълно

Светлорозовo и бежов ръчно изработен памучен детски килим подходящ за пране 90x120 cm Baby Butterfly – Lorena Canals
90×120 cм, за момчета, класически
В наличност
Kилим Chilai Home 876CHL1173, диаметър 140 см, Aнтибактериални кадифени нишки, Сив
За изпращане след 2 дни
Килим за детска стая Chilai Home 876CHL1107, 100% Кадифена тъкан, 100х160 см, Антибактериален, Зелен
За изпращане след 2 дни
Melissa & Doug - Килимче за игра - Влакова композиция
За игра, за момчета

Кремаво ръчно изработено памучно детско килимче за игра подходящо за пране ø140 cm Interstellar Journey – Lorena Canals
⌀ 140 cм, за игра, за момчета
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим 150x240 cm Lozenge – Flair Rugs
150×240 cм, класически, правоъгълно
В наличностБезплатна доставка
Кремав детски килим 160x230 cm Walk like an Elephant Rainbow Party – Villeroy&Boch
160×230 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим 160x230 cm City Living – Vitaus
160×230 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Детско килимче за игра подходящо за пране ø150 cm Big World – Mila Home
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Детски килим Atmosphera Bear, 100 cm
В наличност
Кремав детски килим 120x170 cm Play – Ayyildiz Carpets
Класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим atmosphera Jungle, 100x150 cm
В наличност
Бежов детски килим ø 140 cm Cat - Hanse Home
⌀ 140 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Бежов детски килим 160x235 cm Animal Park - Hanse Home
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Килим atmosphera Daisy, 60x90 cm, Памук
От естествени материали, от памук
В наличност
Детско килимче за игра подходящо за пране ø150 cm Furry World – Mila Home
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Детски килим atmosphera Marrakech, 120x170 cm, Памук
За игра, правоъгълно
В наличност
Детски килим atmosphera Rectangular, 80x150 cm
За игра
В наличност
Кръгъл килим подходящ за пране и за прахосмукачки роботи ø 80 cm Comfort – Mila Home
Класически, кръгла
В наличност
Кремав детски килим 160x235 cm Hot Air Balloon – Hanse Home
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Глинен комплект за хранене 24 бр. Royal – Bonami Selection
В наличност
Нощно шкафче от декор от бор в естествен цвят Karri – WOOOD
46×38 cм, рустик, мат
В наличност
Картина 60x80 cm Wildflowers – Styler
80×60 cм

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Детско килимче за игра подходящо за пране ø150 cm Big World – Mila Home
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Килим в цвят слонова кост 192x290 cm Springs – Universal
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност




