Продукти, които може да харесате
Стоманен разширяем прът за завеси 163 - 325 cm Zen – Umbra
45,9 €
История на цените
- 26.05.2026 г. - 45,9 € / 89,77 лв.
- 15.05.2026 г. - 45,9 € / 89,77 лв.
- 17.04.2026 г. - 44,76 € / 87,54 лв.
- 23.01.2026 г. - 43 € / 84,1 лв.
- 16.01.2026 г. - 44 € / 86,06 лв.
- 10.01.2026 г. - 47 € / 91,92 лв.
- 31.12.2025 г. - 47,78 € / 93,45 лв.
- 12.12.2025 г. - 44,65 € / 87,33 лв.
- 21.11.2025 г. - 42,52 € / 83,16 лв.
- 11.11.2025 г. - 44,76 € / 87,54 лв.
- 7.11.2025 г. - 45,64 € / 89,26 лв.
- 5.11.2025 г. - 46,7 € / 91,34 лв.
- 25.07.2025 г. - 45,5 € / 88,99 лв.
- 15.07.2025 г. - 52,66 € / 102,99 лв.
- 11.07.2025 г. - 45,5 € / 88,99 лв.
- 26.06.2025 г. - 52,66 € / 102,99 лв.
- 25.06.2025 г. - 43,46 € / 85 лв.
- 10.06.2025 г. - 52,66 € / 102,99 лв.
- 6.06.2025 г. - 45,5 € / 88,99 лв.
- 27.05.2025 г. - 52,66 € / 102,99 лв.
- 25.05.2025 г. - 45,5 € / 88,99 лв.
Описание на продукта
Благодарение на безшевната си конструкция корнизът Zen е идеално гладък, така че е много лесно да се борави със завеси или пердета, без да се закачат. Пръчката е с диаметър 2,5 см и може да носи завеси или пердета с тегло до 10 кг. Добре е да знаете: Всичко необходимо за безпроблемен монтаж е включено в пакета.
Спецификации
| Материал за тапицерии | Метал |
|---|---|
| Диаметър на шината | 2.5 cm |
| Тип корниз | Разширяем |
| Държава на произход | CN |
| Допълнителен материал | Пластмаса |
| Специфичен материал | Стомана |
| Материал | Метал |
| Капацитет на тежестта | 10 kg |
| Тегло | 1.329 kg |
| Максимална дължина | 325 cm |
| Минимална дължина | 163 cm |
| Серия | Zen |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Система за окачване | Пирони/винтове |
| Части за окачване | Да |
| Цвят | Матово черно |
| Material | Метал |
| Производител | Umbra |
Препоръчва се

60 €
117,35 лв.
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
61 €70 €
119,31 лв.136,91 лв.
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
42 €
82,14 лв.
Стоманен разтегателен двоен корниз 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

285 €
557,41 лв.
Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист

120 €128 €
234,7 лв.250,35 лв.
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
504 €554 €
985,74 лв.1083,53 лв.
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
23,4 €
45,77 лв.
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
20,4 €
39,9 лв.
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
8,3 €
16,23 лв.
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
70 €
136,91 лв.
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
58 €62 €
113,44 лв.121,26 лв.
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
14,4 €15,9 €
28,16 лв.31,1 лв.
Черна кофа за боклук , 3 л Leman - Wenko
25×17×22 cм
В наличност
22,8 €
44,59 лв.
Стенни линии за сушилня за дрехи - Wenko
7×47×7 cм, интериор, висящи
В наличност
100 €
195,58 лв.
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

122 €
238,61 лв.
Килим от вискоза в зелено и кремаво 135x195 cm Oriental – Nouristan
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
36 €41 €
70,41 лв.80,19 лв.
Бежов килим за баня от диатомична глина 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
18,5 €20,4 €
36,18 лв.39,9 лв.
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
32,4 €
63,37 лв.
Кошница за пикник – Orion

21,3 €23,4 €
41,66 лв.45,77 лв.
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм

48 €52 €
93,88 лв.101,7 лв.
Сушилня за дрехи King - Vileda
91×57×174 cм, интериор, стоящи
В наличност
27,3 €35,4 €
53,39 лв.69,24 лв.


















