








Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Черна библиотека от камък 85x185 cm Strington – Actona
| Ширина: | 85 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 35 cм |
| Височина: | 185 cм |
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Форма | Прави шкафове |
| Материал за шкафове за книги и рафтове | Метал |
| Вид врата на шкаф | Отворен / без врата |
| Цвят | Черен |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 12.9 cm |
| Капацитет на тежестта | 19 kg |
| Тегло | 24.5 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Strington |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Индустриален/glamour/скандинавски |
| Качество | Екстра |
| Повърхностно покритие на рафтове | Меламин |
| Материал на рафтовете | МДФ |
| Характеристики | С рафтове/с крачета |
| Обработка на повърхността | Меламин/прахово покритие |
| Материал на конструкцията | Стомана |
| Материал | Метал |
| Material | Метал |
| Производител | Actona |
Отзиви на потребителите
Много хубава, висококачествена лавица.

185×120×35 cм, мат, прави шкафове
В наличност
Модерни, мат, от дъб

185×135×35 cм, мат, от дъб
В наличност
185×114×35 cм, мат, от ясен
В наличност
200×58×41 cм, мат, прави шкафове

185×70×30 cм, мат, прави шкафове
В наличност
185×77×35 cм, гланц, модерни

Мат, от дъб, прави шкафове

Мат, от дъб, прави шкафове
В наличност
Мат, от дъб, прави шкафове
В наличност
Мат, от ясен, прави шкафове
В наличност
210×156×40 cм, мат, прави шкафове

Мат, от дъб, прави шкафове

138×80×35 cм, мат, прави шкафове

111×36×85 cм, мат, прави шкафове

210×190×40 cм, мат, прави шкафове

210×190×40 cм, мат, прави шкафове

83×37×35 cм, мат, от дъб
В наличност
210×94×33 cм, мат, от дъб
Безплатна доставка
210×78×40 cм, мат, от бор

Мат, прави шкафове, отворен / без врата

78×114×35 cм, гланц, модерни

114×94×27 cм, мат, от ясен
В наличност
108×37×24 cм, мат, от дъб
В наличност
175×84×34 cм, мат, прави шкафове
В наличност
170×90×45 cм, мат, от дъб
Безплатна доставка
Мат, от дъб, прави шкафове

210×120×40 cм, мат, от бор
В наличност
Мат, прави шкафове, отворен / без врата

138×118×40 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
210×196×40 cм, мат, прави шкафове

144×75×35 cм, мат, прави шкафове

Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност
Метал
В наличност


15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност