

Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бяла настолна лампа с текстилен абажур (височина 33 cm) Mansion – Markslöjd
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Поставяне на лампа | На бюрото, На нощното шкафче |
| Материал на лампи и аплици | Метал |
| Материал | Керамика |
| Мощност | 40 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | E14 |
| Тегло | 1.6 kg |
| Диаметър на абажура | 16 cm |
| Включена крушка | Не |
| Превключвател | За кабел |
| Захранване | За контакт |
| Дизайн | Класически/романтичен |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Premium |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Текстил |
| Цвят | Бял |
| Material | Керамика |
| Производител | Markslöjd |
Отзиви на потребителите
Красива лампа, няколко дребни недостатъка като петна от боя извън модела или залепване, което трябваше да се поправи. Но нищо съществено.
Прекрасна лампа.





Индустриални
В наличност
На бюрото, на нощното шкафче, пластмаса
В наличност
Индустриални
В наличност



С щипка
В наличност

Ретро, модерни, LED лампи
В наличност
Ориенталски
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Рустик, ключ за осветление, на нощното шкафче

Модерни, LED лампи, пластмаса
В наличност
Модерни, с димер
В наличност

На нощното шкафче, в джапанди стил
В наличност
Индустриални
В наличност

Модерни, стъкло, с димер
В наличност
На бюрото, на нощното шкафче, метал
В наличност
Индустриални
В наличност
На бюрото, на нощното шкафче, метал
В наличност
Индустриални, с димер
В наличност

С щипка, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност

195×213×127 cм, дърво, метален лист

Маса, диаметър
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност

130×160 cм, зима
В наличност
Диаметър
В наличност
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

110×53×56 cм
В наличност
130×160 cм
В наличност

135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа, диаметър
В наличност
240×260 cм
В наличност

Стоящи дозатори за сапун
В наличност
Диаметър
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност