
Aigostar - LED Екстериорна лампа MESH LED/100W/230V 6500K IP65
История на цените
- 30.05.2026 г. - 45,45 € / 88,89 лв.
- 12.03.2025 г. - 45,45 € / 88,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Направете живота си по-приятен с интелигентните продукти на AIGOSTAR. Икономия на енергия и грижа за околната среда, ефективно подобряване на качеството на живот и удовлетворяване на различни нужди на клиентите, които всеки потребител може да се наслади с интелигентно осветление. Използвайте високоефективен LED източник на светлина, с добро цветопредаване, висока яркост, икономия на електроенергия и екологична устойчивост. Възможност за промяна на цвета на светлината от топла до студена бяла. Управление чрез приложението AigoSmart (за iOS и Android). Свържете своя интелигентен мобилен телефон чрез Bluetooth. Съвместим с Amazon Alexa и Google Assistant.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 100 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 10000 lm |
| Тип | Екстериорна лампа |
| Функция | LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth |
| Еквивалент на класическата крушка | 690 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 100 W |
| Степен на механична устойчивост | IK07 |
| Брой цикли на превключване | 7500 ON/OFF |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 100 W |
| Series | CEILING Aigostar, HIGHBAY Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |
Подобни продукти


Модерна външна таванна лампа черна 23 см IP44 - Flavi
В наличност
Модерен наземн прожектор черен 30 см с LED IP65 - Eline
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED регулируема с датчик за движение - Kamile
В наличност
Модерна стенна лампа черна 22 см вкл. LED IP65 - Hannah
В наличност
Brilagi - LED Екстериорен аплик CUBE LED/6W/230V IP54
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Комплект от 4 модерни наземни прожектора черни регулируеми IP65 - Oneon
Наземни светлини, 230V, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Дизайнерска външна стенна лампа черна IP44 - Morty
В наличност
12V Наземен прожектор черен вкл. LED IP67 - Voltaire Linsey
Наземни светлини, 12V, пластмаса
В наличност
Индустриална външна стенна лампа черна 55 см вкл. LED IP65 - Hannah
Стенни лампи, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка
Интелигентна стенна лампа антрацит IP44 с Wifi P45 - Hurricane 1
Пластмаса
В наличност
Индустриален външен стенен аплик тъмно сив кръгъл IP44 - Natas
В наличност
Brilagi - LED Екстериорен аплик ARCELO LED/8W/230V IP54
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Brilagi - LED външно стенно осветително тяло със сензор TRIANGLE LED/20W/230V черно
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Модерна вградена стенна лампа черна 28cm с LED IP65 - Mert
В наличност
Модерен стенен аплик ръждиво кафяв IP44 - Hurricane 1
В наличност
Външна стенна лампа тъмно сива с LED 6-светлина IP54 - Silly
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Rabalux 8716 - Екстериорна Лампа за таван OSLO 1xE27/60W IP44
Таванни светлини, 230V, метал
В наличност
Комплект от 2 модерни стенни лампи черни IP44 - Baleno
В наличност
Индустриална външна стенна лампа тъмно сив конус IP44 - Natas
В наличност
Brilagi - Екстериорен аплик BRICKY 1xE27/60W/230V черен IP54
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED 2-светлина IP54 - Edwin
В наличност
Philips - LED Екстериорен аплик ARBOUR LED/3,8W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Модерна външна стенна лампа антрацит с LED - Uma
В наличност
Aigostar-К-кт 3x LED Екстериорна лампа за вграждане LED/4,8W/230V 4000K IP65 черен
230V
В наличност
Модерна стенна лампа антрацит IP44 - Hurricane 1
В наличност
Комплект от 3 соларни LED прожектора с шип, черни, IP44 - Solar
Наземни светлини, метал, пластмаса
В наличност
Романтичен външен стенен аплик тъмно сив - Oxford
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED IP54 сензор за движение - Esmee
В наличност
Външна стенна лампа антрацит с датчик за движение IP44 - Emmerald 1
Пластмаса
В наличност
Стенно външно осветително тяло (височина 29 cm) Almeria – Reality
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Външен прожектор за земя черен квадратен регулируем IP65 - Delux
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро кръстов превключвател без рамка № 7 бежов
В наличност
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Етажерка HALIC 82x150 см дъб
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
WMF - К-кт 4x Чаша за лате макиато КАФЕ TIME 280 ml
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
