Лампите са красиви. Кабелът е добре оформяем и държи.
История на цените
- 30.05.2026 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 30.03.2025 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 31.01.2025 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
- 9.11.2024 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 7.11.2024 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
- 5.11.2024 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Гъвкава стенна лампа с практичен превключвател на предната част. Част от лампата е умна димируема LED крушка - работи на безопасна и надеждна безжична комуникация чрез Wi-Fi. LED технологията спестява до 80% от разходите за енергия. Регулируема температура: 2700K до 6500K. Свържете до няколко крушки и осветителни тела във вашия дом и бъдете господар на светлината - можете да променяте нюансите на бялото или интензивността на осветлението. Свалете приложението Immax NEO PRO и лесно управлявайте крушката от всякъде. Крушката е съвместима с iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri Shortcuts, Google Assistant и с системи TUYA, SmartThings, LIDL. Стойностите на тази крушка отговарят на класическа крушка с мощност 40 W. Immax NEO PRO работи на глобалната платформа Tuya, която може да интегрира всички устройства в едно управляемо цяло. Освен осветление и много елементи на умния дом, тя е способна да управлява и охранителни елементи като аларми, камери и различни охранителни сензори. Приложението поддържа езика, който обикновено използвате на телефона си.
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Бяла дневна светлина, Студено бялa светлина |
| Цвят | Черен |
| Функция | Димиране чрез мобилен телефон/Wi-Fi/Управление чрез телефон |
| Общ светлинен поток | 400 lm |
| Стил | Други |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| Входяща мощност | 4 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4 W |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Цокъл | G9 |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Аплик |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 35 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | MAYA Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Всичко е наред.
Подобни продукти

Аплик ЛАГО, черен/мед, 1xE27
Модерни

Аплик ГАРДА, черен/мед, 1xE27
Модерни

Модерна външна стенна лампа черна с мед IP44 - Мюнхен
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Черна стенна лампа ø 22 cm Kiruna – Opviq lights
Метал, ключ за осветление, индустриални

Brilagi - LED плафонен полилей CERIA 1xE27/40W/230V Ø 50 см, черен/бежов
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Аплик IVY 1xE14/40W/230V
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Аплик LED APP1938-3W CHROME
Кристал, модерни, LED лампи
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Аплик G102-1W Gold
В наличност
Модерна черна стенна лампа със златен интериор - Pluk
Модерни, LED лампи
В наличност
СТЕННА ЛАМПА LED LHJ104-1W LIGHT ROSE GOLD
LED лампи
В наличност
Аплик КОМПАС G, черен/мед, 1xE27
Модерни

Модерна стенна лампа Gunmetal с черен абажур и рамо за четене, включително LED - Bergamo
Модерни, LED лампи
В наличност
Стенна лампа в бронзов цвят ø 20 cm Tramino – Opviq lights
Метал, ключ за осветление, индустриални
В наличност
Аплик BARNI 1xE14/10W/230V черен/сребрист
230V
В наличност
Аплик APP1337-2W
В наличност
Аплик РИО, черен/сив, 1xE27
Модерни

Стенна лампа в стил Арт Деко черна с тъмно сив кадифен абажур - Stacca
Ретро, LED лампи
В наличност
Стенно осветление Asen E27 в черен цвят 12x17x13см.
Метал, индустриални, 230V
В наличност
Аплик ПОМПЕЙ, черен, 1xE27

Brilagi - LED Аплик NUBILA WOOD 1xE27/25W/230V +LED/3W дъб/светлокафяво
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Аплик APP1411-W BLACK GOLD
В наличност
Аплик LED APP1388-CW OLD GOLD 40cm
LED лампи
В наличност
Индустриален кръгъл стенен аплик черен IP44 - Noutica
Стъкло, индустриални
В наличност
Аплик LED APP1389-CW BLACK 50cm
LED лампи
В наличност
Аплик APP1824-2W NATURE BLACK
В наличност
Винтидж стенен аплик месинг - Animal Camel Bird
Модерни
В наличност
Аплик LOFT APP1279-1W BLACK
В наличност
Смарт бронзов стенен прожектор, въртящ се и накланящ се с превключвател, вкл. Wifi GU10 50mm - Karin 1
Ретро, модерни
В наличност
Индустриален стенен аплик ръждясал със златен интериор - Factory
Индустриални
В наличност
СТЕНЕН LED АПЛИК G177-W GOLD
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерен стенен аплик мед с черен кадифен абажур - Brescia
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерен стенен аплик черен с лампа за четене - Brescia
Модерни
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро кръстов превключвател без рамка № 7 бежов
В наличност
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Етажерка HALIC 82x150 см дъб
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
WMF - К-кт 4x Чаша за лате макиато КАФЕ TIME 280 ml
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
