Бежов текстилен гардероб 90x160 cm Balance – Wenko
Размери 160×90×50 cм
История на цените
- 26.04.2026 г. - 61,71 € / 120,69 лв.
- 17.04.2026 г. - 61,71 € / 120,69 лв.
- 30.01.2026 г. - 55 € / 107,57 лв.
- 26.01.2026 г. - 56 € / 109,53 лв.
- 16.01.2026 г. - 61 € / 119,31 лв.
- 10.01.2026 г. - 60 € / 117,35 лв.
- 12.12.2025 г. - 60,98 € / 119,27 лв.
- 5.11.2025 г. - 58,08 € / 113,59 лв.
- 31.08.2025 г. - 72,6 € / 141,99 лв.
- 15.11.2024 г. - 65,8 € / 128,69 лв.
- 8.11.2024 г. - 68,87 € / 134,7 лв.
- 29.10.2024 г. - 62,38 € / 122 лв.
- 28.10.2024 г. - 59,82 € / 117 лв.
- 28.10.2024 г. - 62,38 € / 122 лв.
- 28.10.2024 г. - 59,82 € / 117 лв.
- 27.10.2024 г. - 62,38 € / 122 лв.
- 27.10.2024 г. - 59,82 € / 117 лв.
- 27.10.2024 г. - 62,38 € / 122 лв.
- 27.10.2024 г. - 59,82 € / 117 лв.
- 21.10.2024 г. - 73,11 € / 142,99 лв.
- 16.10.2024 г. - 62,38 € / 122 лв.
- 3.08.2024 г. - 73,11 € / 142,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Търсите достъпен начин да съхранявате дрехите си? Тогава изберете текстилен гардероб. Подобно на традиционния гардероб, той ще предпази дрехите ви от прах. Предимството на текстилните врати е, че те пропускат по-добре въздуха и дрехите ви няма да застояват.
Размери
| Ширина: | 90 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 50 cм |
| Височина: | 160 cм |
Спецификации
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| Тип врати | Пълен |
| Материал | Текстил |
| Цвят | Сив |
| Вид гардероб | Затворен |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 5.5 cm |
| Капацитет на тежестта | 15 kg |
| Тегло | 4.41 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Серия | Balance |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Обикновено |
| Повърхностно покритие на рафтове | Необработен |
| Материал на рафтовете | Полипропилен |
| Характеристики | С прът за шкаф/с рафтове |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Стомана |
| Материал на конструкцията | Стомана/полипропилен |
| Material | Пластмаса/текстил/метал |
| Производител | Wenko |
Подобни продукти

Гардероб в дъбов декор с плъзгащи се врати в черно и натурално 121x200 cm Line - Tvilum
200×121×60 cм, мат, от дъб

Гардероб от черен плат 75x160 cm Deep - Wenko
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
В наличност
Бял гардероб 80x195 cm Kobe - Woodman
Мат, класическо отваряне, прави шкафове

Гардероб от масивен дъб естествен 90x188 cm Twig – The Beds
188×90×60 cм, от дърво, модерни

Гардероб с 2 врати Alex - Vipack
Мат, класическо отваряне, прави шкафове

Гардероб от дъбов декор с огледало в бял и естествен цвят 147x201x58 cm Ikast – Tvilum
201×147×58 cм, с огледало, модерни
В наличност
Светлосив гардероб от масивен бор 110x215x44 cm Organize – WOOOD
215×110×44 cм, от дърво, мат
В наличност
Сив гардероб 139x201 cm Paris – Tvilum
201×139×61 cм, рустик, мат
В наличност
Кремав гардероб 81x197 cm Bedano – Germania
197×81×40 cм, модерни, мат

Сив гардероб 181x201 cm Paris – Tvilum
201×181×61 cм, рустик, мат
В наличност
Черен гардероб 102x199 cm Madrid – Tvilum
Мат, класическо отваряне, прави шкафове

Спален комплект С механизъм и гардероб с пет отваряеми врати 5A + скрин + огледало
С огледало, класическо отваряне, прави шкафове

Гардероб от черен бор 111x202 cm Ties - WOOOD
202×111×55 cм, от дърво, мат

Черен гардероб от масивен ясен 60x210 cm Silas – WOOOD
210×60×36 cм, от дърво, мат

Сиво-зелен боров гардероб 103x185 cm Stage - vtwonen
185×103×40 cм, от дърво, модерни
В наличност
Отворен модулен шкаф от декор от дъб в естествен цвят 60x180x45 cm Modular – Casa Selección
180×60×45 cм, мат, от дъб
Безплатна доставка
Тъмносив гардероб 147x200 cm Sprint – Tvilum
200×147×50 cм, мат, класическо отваряне

Тъмносив гардероб 196x200 cm Sprint – Tvilum
200×196×50 cм, модерни, рустик

Бял гардероб 147x200 cm Oslo - Tvilum
200×147×58 cм, мат, класическо отваряне
В наличност
Антрацитен гардероб 81x197 cm Mailand - Germania
Рустик, мат, класическо отваряне

Бял гардероб 81x197 cm Mailand - Germania
Рустик, мат, класическо отваряне

Гардероб антрацит 99x200 cm Bodo - Tvilum
200×98×58 cм, рустик, мат
В наличност
Термозавеса за врата в сиво-сребристо 90x200 cm - Maximex
90×200 cм, мат, класическо отваряне
В наличност
Дъбов гардероб 90x180 cm Greg - The Beds
180×90×45 cм, от дърво, мат

Дъбов гардероб в бяло и бежово 105x180 cm Kit - Tvilum
180×105×48 cм, мат, от дъб

Гардероб от дъбова дървесина в естествен цвят 97x196 cm Abies - The Beds
196×97×60 cм, от дърво, мат
В наличност
Спален комплект С механизъм и гардероб с четири отваряеми врати 4А + огледало
С огледало, с четири врати, класическо отваряне

Гардероб в дъбов декор в бяло и бежово 100x160 cm Kit - Tvilum
160×99×48 cм, мат, от дъб
В наличност
Тъмносиньо шкафче 80x170 cm Diora – Marckeric
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Кремаво-естествен гардероб от декор от дъб 180x197,5x53 cm Dennis – Marckeric
197×180×52 cм, модерни, мат

Бял гардероб от масивен бор 65x180 cm Anita – Støraa
180×65×45 cм, от дърво, мат

Черен гардероб с огледало 150x199x58 cm Madrid – Tvilum
199×150×58 cм, с огледало, мат
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност






