
Eglo 33574 - LED регулируемо стенен аплик TORAZZA-C LED/14W/230V IP44
История на цените
- 31.05.2026 г. - 78,1 € / 152,75 лв.
- 4.03.2026 г. - 78,1 € / 152,75 лв.
- 30.03.2025 г. - 61,82 € / 120,91 лв.
- 16.11.2024 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
- 2.08.2024 г. - 53,63 € / 104,89 лв.
- 31.07.2024 г. - 61,82 € / 120,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Светлината поема в нова посока - EGLO connect Не е необходим Wi-Fi или адаптер. Настройва се чрез смартфон/таблет или дистанционно управление. Bluetooth с ниска консумация на енергия. Безплатно приложение за Android и iOS. Осветителните тела могат да се управляват едновременно с дистанционно и мобилен телефон. В комплекта са включени цифри и букви за обозначаване на дома. Дистанционното управление не е включено в комплекта - може да се закупи отделно.
Спецификации
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цвят | Сив |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Форма | Квадратен |
| Стил | Други |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 14 W |
| Брой крушки | 1 |
| Входяща мощност | 14 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 100 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1400 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 14 W |
| Тип | Екстериорен аплик/Номер на къща |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Функция | LED технолигия/Управление чрез телефон/Bluetooth |
| Series | CONNECT Eglo, CONNECT Eglo remote control, HOUSE NUMBER Eglo, TORAZZA-C Eglo |
| Производител | Eglo |
Подобни продукти


Висяща лампа за външен монтаж черна - New Haven
В наличност
Класически външен стенен фенер тъмно зелен IP44 - Ню Орлиънс надолу
В наличност
Класическа външна стенна лампа антично злато IP44 - Daphne
Пластмаса
В наличност
Класически външен висящ аплик черен IP44 - Capital
В наличност
Антична стенна лампа златиста IP44 с детектор за движение - Capital
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Класическа външна стенна лампа черна с опалово стъкло IP44 със сензор за движение - Champs
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Класически външен стенен аплик черен IP44 - Oxford
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Класически външен стенен фенер антично злато IP44 - Havana Half
В наличност
Външно осветително тяло (височина 33 cm) Duero – Trio
Стенни лампи, 230V, метал

Модерна външна стенна лампа черна IP44 със сензор за движение - Ensam
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенна лампа черна с LED IP44 с датчик за движение - Khuvan
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Класически външен стенен фенер черен IP44 - Bruges
В наличност
Класическа външна стенна лампа антично злато с детектор за движение - New Haven
В наличност
Immax 08489L - LED соларен стенен фенер с сензор LED/2W/5V IP54
Със сензор за движение, стенни лампи, метал
В наличност
Външен стенен фенер тъмно зелен със сензор за движение IP44 - New Orleans up
Със сензор за движение
В наличност
Класическа външна стенна лампа черна с опалово стъкло IP44 - Champs
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Външна стенна лампа черна с датчик за движение - Havana IP44
В наличност
Екстериорен аплик FLORENCJA 1xE27/20W/230V IP43
230V
В наличност
Интелигентна винтидж външна стенна лампа бронз с Wifi A60 - Antigua
Бронз
В наличност
Аплик RSL013-1W Black
В наличност
Външна стенна лампа черна с датчик за движение IP44 - New Orleans up
Стенни лампи
В наличност
LED външно стенно осветително тяло FLORENCJA 1xE27/10W/230V IP43
Стенни лампи, бронз, 230V
В наличност
Rabalux 7386 - Екстериорен аплик KOLTA 1xE27/12W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Класически външен стенен аплик черен с детектор за движение - Capital
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Класическа външна стенна лампа черна с датчик за движение - New Haven
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа черна IP44 с WiFi A60 - Daphne
В наличност
Винтидж външен стенен фенер бежов с антично злато IP44 - Antigua Down
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Романтичен външен стенен фенер тъмно зелен - Лондон
В наличност
Класически външен стенен фенер черен IP44 - New Orleans down
В наличност
Модерна външна висяща лампа ръждиво кафява IP44 - Kansas
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа тъмносива с wifi ST64 - Oxford
Пластмаса
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро кръстов превключвател без рамка № 7 бежов
В наличност
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Етажерка HALIC 82x150 см дъб
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x10W/230V 100 м²
В наличност
WMF - К-кт 4x Чаша за лате макиато КАФЕ TIME 280 ml
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност