
Модерна подова лампа черна с черен абажур 45 см - Simplo
Модерни, с димер
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Перфектно осветление - идеално за влогъри. Регулируема цветна температура в три стъпки чрез многократно превключване на бутона. Свързване на мобилно устройство чрез Bluetooth. Регулируема височина. Литиево-йонна батерия с капацитет 210 mAh. Захранване чрез USB - може да се зарежда чрез компютър, powerbank или USB адаптер за захранване.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| С димер | Да |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Тип | Статив |
| Функция | Постепенно димируем/LED технолигия/Превключвател върху кабела |
| Тип щепсел | USB |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 6 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 20 W |
| Температура на светлината | 3000 K/4000 K/6500 K |
| Общ светлинен поток | 265 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Капацитет | 250 mAh |
| Напрежение | 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| Метод на свързване | USB |
| Стил | Други |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Series | VLOG Nedis |
| Производител | Ledvance |

Модерни, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, с димер
В наличност
С димер
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални, с димер
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Скандинавски, с димер
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни

С димер
В наличностБезплатна доставка

Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Метал, модерни, с димер
В наличност
LED лампи
В наличност

Метал, модерни, с димер
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи


Метал, модерни, с димер
В наличност
LED лампи, с димер
В наличност
Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност

E27, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка