
JUPITER 1279-KS5G - Полилей KASZMIR 5xE27/60W
Метал, рустик, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 86.36 и с гаранция от 3 години.
| Дизайн | Рустик, Провинция |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Входяща мощност | 5 W |
| Температура на светлината | 2200 K |
| Общ светлинен поток | 2500 lm |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Цокъл | E14 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 5 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Висящ полилей |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Стил | Старинен |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Максимална входяща мощност на лампата | 25 W |
| Видове окачване | На верига |
| Форма | Кръгъл |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | STEFANO Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Метал, рустик, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, кристал


LED лампи, кръгъл
В наличност

Ретро, модерни
В наличност
Рустик, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Стъкло, кристал

Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност


Модерни, индустриални

Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност

Ориенталски

Ретро, ориенталски



Метал, ключ за осветление, индустриални
В наличност
Стъкло, метал, дърво

С абажур

Ретро, модерни
В наличност

Стъкло, индустриални, с димер
В наличност
Стъкло

Модерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка

LED лампи


Ключ за осветление, индустриални, в спалнята и дневната
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, в спалнята и дневната
Безплатна доставка

Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Цифрови будилници
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Мат, от орех
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност

Малък
В наличност
230V
В наличност