
Полилей КРОС, черен, 6xE27
Модерни, LED лампи
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 85.90 и с гаранция от 3 години.
| Дизайн | Рустик, Провинция |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Висящ полилей |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Стил | Старинен |
| Място | Кухня/Всекидневна стая/Спалня |
| Видове окачване | На верига |
| Общ светлинен поток | 3600 lm |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Еквивалент на класическата крушка | 95 W |
| Входяща мощност | 9 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 27 W |
| Series | ANTICO Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни, LED лампи

Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Индустриални
В наличностБезплатна доставка


Модерни, LED лампи

Стъкло, ключ за осветление, индустриални
В наличност
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната


Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
С димер, ориенталски
В наличност

Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка

Стъкло, модерни, с димер
В наличност
Индустриални
В наличностБезплатна доставка
Ретро, ориенталски


Метал, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, атипичен
В наличност

Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Метал, рустик, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Метал, рустик, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличност
Метал, ключ за осветление, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, дърво, индустриални

Модерни, дърво
В наличност
Ретро, ключ за осветление, в кухнята
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност




Цифрови будилници
В наличност
E27, LED
В наличност