



Размери 41×150×31 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Matera е минималистичен телевизионен комплект, състоящ се от маса за телевизор и два Г-образни стенни рафта. Масичката има две накланящи се врати и странични ниши.
| Ширина: | 150 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 31 cм |
| Височина: | 41 cм |
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Дизайн | Скандинавски |
| Позициониране | Висящи |
| Тип | TV комплект |
| Държава на произход | TR |
| Височина на крачетата | 11.4 cm |
| Капацитет на тежестта | 50 kg |
| Тегло | 22.9 kg |
| Система за затваряне | Плавно затваряне |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | Шперплат |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Повърхностно покритие на вратите | Меламин |
| Материал на вратите | МДФ |
| Повърхностно покритие на рафтове | Меламин |
| Материал на рафтовете | МДФ |
| Характеристики | С рафтове/без крачета/с врати |
| Материал на краката | МДФ |
| Обработка на повърхността | Меламин |
| Декор | Мат |
| Материал | МДФ |
| Цвят | Бял |
| Material | МДФ |
| Производител | Zena Home |

С шкаф
В наличност
С шкаф
В наличност
С шкаф
В наличност
С шкаф
В наличност
С шкаф
В наличност
Маса
В наличност
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност

Комплекти, порцелан
В наличност

Метал
В наличност
Класически
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност

300×120 cм, метал
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност
От бор, с място за съхранение
В наличностБезплатна доставка
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
Комплекти, с чинийка, ден на влюбените
В наличност