Препоръчва се
Шкаф за обувки в дъбов декор с пейка Lissabon - Germania
Размери 52×96×40 cм
236,42 €
История на цените
- 26.05.2026 г. - 236,42 € / 462,4 лв.
- 18.04.2026 г. - 236,42 € / 462,4 лв.
- 10.03.2026 г. - 250 € / 488,96 лв.
- 5.03.2026 г. - 236,42 € / 462,4 лв.
- 5.03.2026 г. - 236,3 € / 462,16 лв.
- 24.02.2026 г. - 278,14 € / 543,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 236,42 € / 462,4 лв.
- 16.02.2026 г. - 278,14 € / 543,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 236,42 € / 462,4 лв.
- 9.02.2026 г. - 278,14 € / 543,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 235 € / 459,62 лв.
- 16.01.2026 г. - 236 € / 461,58 лв.
- 5.12.2025 г. - 236,42 € / 462,4 лв.
- 5.11.2025 г. - 256,16 € / 501,01 лв.
- 31.08.2025 г. - 262,8 € / 513,99 лв.
- 15.11.2024 г. - 236,52 € / 462,59 лв.
- 6.11.2024 г. - 242,91 € / 475,09 лв.
- 1.11.2024 г. - 224,46 € / 439,01 лв.
- 30.10.2024 г. - 262,8 € / 513,99 лв.
- 29.10.2024 г. - 215,25 € / 420,99 лв.
- 29.10.2024 г. - 223,43 € / 436,99 лв.
- 29.10.2024 г. - 215,25 € / 420,99 лв.
- 28.10.2024 г. - 223,43 € / 436,99 лв.
- 28.10.2024 г. - 215,25 € / 420,99 лв.
- 28.10.2024 г. - 223,43 € / 436,99 лв.
- 27.10.2024 г. - 215,25 € / 420,99 лв.
- 27.10.2024 г. - 223,43 € / 436,99 лв.
- 27.10.2024 г. - 215,25 € / 420,99 лв.
- 21.10.2024 г. - 262,8 € / 513,99 лв.
- 16.10.2024 г. - 223,43 € / 436,99 лв.
- 15.10.2024 г. - 262,8 € / 513,99 лв.
- 27.09.2024 г. - 223,43 € / 436,99 лв.
- 17.09.2024 г. - 262,8 € / 513,99 лв.
- 13.09.2024 г. - 223,43 € / 436,99 лв.
- 10.09.2024 г. - 262,8 € / 513,99 лв.
- 3.09.2024 г. - 237,24 € / 464 лв.
- 30.08.2024 г. - 262,8 € / 513,99 лв.
- 25.08.2024 г. - 223,43 € / 436,99 лв.
- 20.08.2024 г. - 262,8 € / 513,99 лв.
- 16.08.2024 г. - 223,43 € / 436,99 лв.
- 1.08.2024 г. - 262,8 € / 513,99 лв.
- 28.07.2024 г. - 223,43 € / 436,99 лв.
- 16.07.2024 г. - 262,8 € / 513,99 лв.
- 12.07.2024 г. - 223,43 € / 436,99 лв.
- 26.06.2024 г. - 262,8 € / 513,99 лв.
- 20.06.2024 г. - 210,14 € / 411 лв.
Описание на продукта
диванът от същата марка пасва идеално на тази поставка за обувки.
Размери
| Ширина: | 96 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 52 cм |
Спецификации
| Декор | Дъб |
|---|---|
| С пейка | Да |
| Тип шкаф за обувки | С рафтове |
| Държава на произход | DE |
| Височина на крачетата | 2 cm |
| Капацитет на тежестта | 130 kg |
| Тегло | 24.8 kg |
| Система за затваряне | Плавно затваряне |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Lissabon |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Рустик/модерен |
| Качество | Екстра |
| Повърхностно покритие на рафтове | Ламиниран |
| Материал на рафтовете | ПДЧ |
| Цвят на краката | Сребърен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Обработка на повърхността | Ламиниран |
| Цвят на дървото | Карамелено кафяво дърво |
| Тип съхранение на обувки | За сядане/затворен/с рафт |
| Материал | ПДЧ |
| Цвят | Естествен |
| Material | ПДЧ |
| Производител | Germania |
Най-добрите продукти от Bonami

285 €
557,41 лв.
Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист

120 €128 €
234,7 лв.250,35 лв.
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
504 €554 €
985,74 лв.1083,53 лв.
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
23,4 €
45,77 лв.
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
18,5 €20,4 €
36,18 лв.39,9 лв.
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
20,4 €
39,9 лв.
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
8,3 €
16,23 лв.
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
58 €62 €
113,44 лв.121,26 лв.
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
22,8 €
44,59 лв.
Стенни линии за сушилня за дрехи - Wenko
7×47×7 cм, интериор, висящи
В наличност
100 €
195,58 лв.
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

14,4 €15,9 €
28,16 лв.31,1 лв.
Черна кофа за боклук , 3 л Leman - Wenko
25×17×22 cм
В наличност
36 €41 €
70,41 лв.80,19 лв.
Бежов килим за баня от диатомична глина 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
122 €
238,61 лв.
Килим от вискоза в зелено и кремаво 135x195 cm Oriental – Nouristan
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
26,2 €
51,24 лв.
Синьо детско спално бельо Футбол, 135 x 200 cm - Catherine Lansfield
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
21,3 €23,4 €
41,66 лв.45,77 лв.
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм

27,3 €35,4 €
53,39 лв.69,24 лв.
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
32,4 €
63,37 лв.
Кошница за пикник – Orion

31,1 €
60,83 лв.







