






Размери 47×158×40 cм
Клиентите най-често споменават
Виж отзивиПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Обзаведете интериора си с мебели от колекцията Miranda. Тя се отличава с комбинацията от цвят и борова дървесина и с вертикалното оребряване на вратите. Черните дръжки добавят модерен щрих към колекцията.
| Ширина: | 158 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 47 cм |
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Покритие | Мат |
| Декор | Бор |
| Материал за телевизионни маси | Дърво |
| Цвят | Зелен |
| Държава на произход | BR |
| Височина на крачетата | 8 cm |
| Капацитет на тежестта | 50 kg |
| Тегло | 23.5 kg |
| Система за затваряне | Без безшумна система |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Материал на дръжките | Метал |
| Серия | Miranda |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Повърхностно покритие на вратите | Лак |
| Материал на вратите | Масивен бор |
| Повърхностно покритие на чекмеджетата | Лак |
| Материал на чекмеджетата | Масивен бор/МДФ |
| Повърхностно покритие на рафтове | Лак |
| Материал на рафтовете | Масивен бор |
| Характеристики | С чекмеджета/с отвор за кабели/с врати/с рафтове/с крачета |
| Цвят на краката | Зелен |
| Материал на краката | Масивен бор |
| Обработка на повърхността | Восъчен/лак |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал на конструкцията | Масив бор |
| Материал | Масивно дърво |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Marckeric |
Клиентите най-често споменават
Отзиви на потребителите
Много красив, изглежда добре в моята всекидневна.
RTV шкафът е здраво изработен и много красив.
Продуктът е препоръчителен, отговаря на очакванията ми, доволен съм.
На живо цветът е още по-красив, отколкото на снимките. Сглобяването не беше лесно – особено за чекмеджетата – но съм много доволен от крайния резултат.
Всичко е много хубаво.

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни
В наличност

Индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
50×160×35 cм, мат
Безплатна доставка


Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
Дърво
В наличност

Модерни
В наличност
40×50×40 cм, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност

198×130×192 cм
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност


Самозалепващи се, с вакуум
В наличност