



Размери 199×59×40 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Дъбов гардероб в бял\естествен цвят 59x199 cm Topix - Germania
| Ширина: | 59 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 199 cм |
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Покритие | Мат |
| Брой врати | С две врати |
| Декор | Дъб |
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| С крака | Да |
| Тип врати | Пълен |
| С амортисьори на вратата | Да |
| Материал | Ламинат |
| Пространство за съхранение на гардероби | Релса за окачване, Рафтове |
| Вид гардероб | С вратички на панти/затворен |
| Държава на произход | DE |
| Височина на крачетата | 2 cm |
| Капацитет на тежестта | 55 kg |
| Тегло | 48.39 kg |
| Система за затваряне | Плавно затваряне |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Материал на дръжките | Метал |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Topix |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Повърхностно покритие на вратите | Меламин |
| Материал на вратите | ПДЧ |
| Повърхностно покритие на рафтове | Меламин |
| Материал на рафтовете | ПДЧ |
| Характеристики | С прът за шкаф/с рафтове/с врати |
| Цвят на краката | Сребърен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Обработка на повърхността | Меламин |
| Цвят на дървото | Карамелено кафяво дърво |
| Цвят | Бял/естествен |
| Material | ПДЧ |
| Производител | Germania |

181×300×60 cм, от дъб, класическо отваряне
В наличност
202×120×52 cм, с три врати, от дъб
В наличност
240×200×60 cм, с четири врати, от дъб
В наличностБезплатна доставка
181×120×52 cм, с три врати, от дъб
В наличност
240×250×60 cм, от дъб, класическо отваряне
В наличностБезплатна доставка
50×50×58 cм, от дърво, модерни

200×196×62 cм, от дърво, модерни

240×120×52 cм, с три врати, от дъб
В наличност
181×200×60 cм, с четири врати, с плъзгаща се врата
В наличност
182×120×52 cм, с огледало, с две врати
В наличност
181×250×60 cм, от дъб, класическо отваряне
В наличност
181×160×52 cм, с четири врати, от дъб
В наличност
240×200×60 cм, с четири врати, от дъб
В наличностБезплатна доставка
240×160×52 cм, с четири врати, от дъб
В наличностБезплатна доставка
240×50×60 cм, с една врата, от дъб
В наличност
181×250×60 cм, от дъб, класическо отваряне
В наличностБезплатна доставка
240×100×60 cм, с две врати, от дъб
В наличност
240×240×52 cм, с четири врати, от дъб
В наличностБезплатна доставка
200×138×55 cм, от дърво, модерни

240×200×60 cм, с четири врати, от дъб
В наличностБезплатна доставка
202×159×52 cм, модерни, с четири врати
В наличност
240×200×52 cм, с четири врати, класическо отваряне
В наличностБезплатна доставка
181×250×60 cм, класическо отваряне, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
181×200×52 cм, класическо отваряне, прави шкафове
В наличност
181×160×52 cм, с четири врати, от дъб
В наличност
240×300×60 cм, от дъб, класическо отваряне
В наличностБезплатна доставка
240×160×52 cм, с четири врати, от дъб
В наличностБезплатна доставка
240×50×60 cм, с една врата, от орех
В наличност
181×160×52 cм, с четири врати, от дъб
В наличност
240×150×60 cм, с три врати, от орех
В наличност
181×150×60 cм, с три врати, от дъб
В наличност
240×120×52 cм, с три врати, от орех
В наличност
58×118×45 cм, от пластмаса, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Квадратна, пластмаса, за мръсни дрехи
В наличност

За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност
128×56×304 cм, сгъваем, интериор
В наличност
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
71×40×59 cм, с капак, квадратна
В наличност
150×200 cм
В наличност
7×48×7 cм, интериор, висящи
В наличност
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
220×230 cм, памучен, височина
В наличност

96×31×31 cм, интериор, висящи
В наличност
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Самозалепващи се, с вакуум, диаметър
В наличност
90×52×134 cм, от пластмаса, от метал
В наличност
64×155×72 cм, от пластмаса, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност