



Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Маса за хранене , 180 x 100 cm Atlas - Teulat
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Разтегателни маси за хранене | Масивна |
| Държава на произход | MY |
| Плътност | 1.8 cm |
| Форма | Правоъгълен |
| Височина на крачетата | 73 cm |
| Капацитет на тежестта | 100 kg |
| Тегло | 44 kg |
| Дължина | 180 cm |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Разтягане | Не |
| Серия | Atlas |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Светло дърво |
| Материал на краката | Масивно каучуково дърво |
| Обработка на повърхността | Фурнир |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Декор | Ясен/мат |
| Брой лица | За 6 |
| Материал на масата | МДФ |
| Цвят | Естествен |
| Производител | Teulat |

Дърво, мат, от бор

75×107×190 cм, от дъб, мат

75×150×90 cм, от дъб, мат

75×90×190 cм, дърво, модерни

74×100×180 cм, от дъб, модерни
В наличност
76×90×180 cм, мат, скандинавски

75×89×180 cм, модерни, мат

Мат, от бор, скандинавски
В наличност
75×90×90 cм, модерни, мат

75×90×200 cм, модерни, мат
В наличност
От дъб, дърво, мат

Мат, разтегателен

75 cм, ⌀ 120 cм, мат, скандинавски

75×80×120 cм, модерни, мат

75 cм, ⌀ 110 cм, мат, метал
В наличност
75 cм, ⌀ 110 cм, модерни, мат

74 cм, ⌀ 110 cм, мат, скандинавски
В наличност
75 cм, ⌀ 120 cм, кръгла, мат
В наличност
75×96×215 cм, гланц, от бреза

Мат, правоъгълен, масивна

75×90×140 cм, мат, разтегателен
В наличност
76×96×200 cм, мат, скандинавски

75×80×80 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
75 cм, ⌀ 120 cм, кръгла, стъкло

75×100×200 cм, от дъб, мат

Мат, скандинавски, масивна

Кръгла
В наличност
75×100×160 cм, мат, от ясен
В наличност
74×100×200 cм, от дъб, мат

75×90×180 cм, от дъб, мат

Кръгла, от дъб, мат

Мат, разтегателен
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Метал
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Комплекти
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност