
Дизайнерски висящ аплик черен овален с LED 3-степенна димираща - Ovallo
Пластмаса, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED димируем полилей за повърхностен монтаж. Не е включен димер. Температура на светлината: 3000K.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| С димер | Да |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Кръгъл |
| Стил | Други |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Димируем, без димер |
| Форма | Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 4,5 W |
| Брой крушки | 4 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 135 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1920 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
| Series | ERVIDEL Eglo |
| Производител | Eglo |

Пластмаса, LED лампи
В наличност
С абажур, в джапанди стил
В наличност
Индустриални
В наличност
Индустриални
В наличностБезплатна доставка
Модерни, кръгъл
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, с абажур
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставка

Модерни, скандинавски
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
С абажур, топло бяла светлина
В наличност
Ретро, стъкло
В наличност
Индустриални, с димер
В наличностБезплатна доставка
Скандинавски, с абажур, в джапанди стил
В наличностМодерни, индустриални
В наличност
Модерни, скандинавски, с абажур
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, с абажур
В наличност
Стъкло, модерни, скандинавски
В наличност
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Скандинавски, с абажур, в джапанди стил
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка