
35,54 €
69,51 лв.
Brilagi - LED външно стенно осветително тяло LINEAR LED/8W/230V 4000K IP65 антрацит
Стенни лампи, 230V, метал
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 103.75 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Стоящи светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Основен материал за външно осветление | Метал |
| Цвят | Черен |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Функция | LED технолигия |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Еквивалент на класическата крушка | 95 W |
| Общ светлинен поток | 3600 lm |
| Входяща мощност | 9 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 27 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Тип | Екстериорна лампа |
| Стил | Класически |
| Място | Градина и пътеки |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | E27 |
| Брой крушки | 3 |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Series | LUNA Brilum, VEERLE Brilum |
| Производител | Brilagi |

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност


Пластмаса
В наличностБезплатна доставка

Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса
В наличност
12V
В наличност
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка

Стоящи светлини, метал, диаметър
В наличност

Мед
В наличностБезплатна доставка

Стоящи светлини, метал, диаметър
В наличност

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност

Наземни светлини, 230V, метал
В наличност
Наземни светлини, 230V, метал
В наличност
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Е слънчева
В наличност



Таванни светлини, 230V, ширина
В наличност




Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност

Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност





Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност