
LED крушка GU10/10W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Едностранно захранване.
| Тип контакт | G13 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Форма на крушка | Флуоресцентни тръби |
| Тип | Флуоресцентна тръба |
| Функция | LED технолигия |
| Цокъл | G13 |
| Входяща мощност | 18 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 125 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1800 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 270 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Series | NANO LED Brilum, RIGASTAR Brilum |
| Производител | Brilum |

GU10, LED
В наличност
E14, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност

LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, MR16
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличностБезплатна доставка
G4, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
Комплекти
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

С осветление
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка


Ключ за осветление, 230V
В наличност