
Плафон 35cm APP1238-C Gold
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Globo, който имаме на склад на цена 88.84 и с гаранция от 3 години.
| Дизайн | Рустик |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж |
| Стил | Старинен |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 3 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Напрежение | 230 V |
| Място | Всекидневна стая |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж |
| Series | POSADAS Globo |
| Производител | Globo |

Модерни
В наличност
Метал
В наличност
Стъкло, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи

Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност

Индустриални
В наличност

Стъкло
В наличност
Модерни


Модерни, LED лампи

Метал, модерни, дърво
В наличност
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни

Модерни
В наличност


LED лампи

Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни

Метал, модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка

Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, атипичен
В наличност

Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Рустик, ключ за осветление, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка


Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Среден
В наличност
230V
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност

С пейка, модерни, шкафове
В наличност