



Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бежов чадър ø 300 cm Roja - Rojaplast
| Цвят | Бежов |
|---|---|
| Характеристика | Функция за наклон |
| Препоръчително тегло на поставката | 20 kg |
| Брой рамена | 6 бр. |
| Диаметър на пръта | 3.8 cm |
| Държава на произход | CN |
| Специфичен материал | Полиестер |
| Материал | Метал/текстил |
| Форма | Кръгъл |
| Тегло | 6 kg |
| Модел | Едноцветен |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 180 g/m² |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа |
| Material | Метал/текстил |
| Производител | RojaPlast |

С централен полюс, кръгла, метал

Правоъгълен



230 cм, ⌀ 300 cм, кръгла, регулируем
В наличност
⌀ 200 cм, с централен полюс, кръгла
В наличност
Метал
За изпращане след 3 дни

С централен полюс, кръгла, метал
В наличност
Кръгла, метал

245 cм, ⌀ 300 cм, кръгла
В наличност
Кръгла, метал


Регулируем
За изпращане след 3 дни
Метал
Безплатна доставка



Регулируем
За изпращане след 3 дни





Със страничен стълб, квадратен, метал
За изпращане след 3 дни
Със страничен стълб, квадратен, метал
В наличност




Регулируем
За изпращане след 2 дни

Дърво, метален лист

Маса
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
150×200 cм
В наличност
7×47×7 cм, интериор, висящи
В наличност
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
150×200 cм, вълна
В наличност
130×160 cм



90×200 cм, с ластик, от памук
В наличност