
Светлосив ъглов разтегателен диван, ляв ъгъл Scandic Lagom - Miuform
90×235×95-157 cм, ляв ъгъл, модерни, скандинавски
1197 € / 2341,13 лв.

Тюркоазен ъглов разтегателен диван ляв ъгъл, Scandic Lagom - Miuform
90×242×95 cм, ляв ъгъл, скандинавски, с място за съхранение
1325 € / 2591,47 лв.

Тухленооранжев U-образен разтегателен диван, десен ъгъл Scandic Lagom - Miuform
90×312×202 cм, скандинавски, с място за съхранение, конвертируем
1937 € / 3788,44 лв.

Тюркоазен ъглов разтегателен диван, десен ъгъл Scandic Lagom - Miuform
90×235×157 cм, десен ъгъл, модерни, скандинавски
1206 € / 2358,73 лв.

Тъмно сив ъглов разтегателен диван, десен ъгъл Scandic Lagom - Miuform
90×235×157 cм, десен ъгъл, модерни, скандинавски
1197 € / 2341,13 лв.

Светлосив U-образен разтегателен диван, десен ъгъл Scandic Lagom - Miuform
90×312×202 cм, скандинавски, с място за съхранение, конвертируем
1792 € / 3504,85 лв.

Бежов U-образен разтегателен диван, десен ъгъл Scandic Lagom - Miuform
90×312×95-202 cм, скандинавски, с място за съхранение, конвертируем
1784 € / 3489,2 лв.

Оранжев U-образен разтегателен диван, ляв ъгъл Scandic Lagom - Miuform
90×312×202 cм, скандинавски, с място за съхранение, конвертируем
1988 € / 3888,19 лв.

Бежов ъглов разтегателен диван, десен ъгъл Scandic Lagom - Miuform
90×235×157 cм, десен ъгъл, модерни, скандинавски
1197 € / 2341,13 лв.

Светлосив ъглов разтегателен диван десен ъгъл Scandic Lagom - Miuform
90×242×95-202 cм, десен ъгъл, скандинавски, с място за съхранение
1376 € / 2691,22 лв.

Светлосив ъглов разтегателен диван ляв ъгъл, Scandic Lagom - Miuform
90×242×95 cм, ляв ъгъл, скандинавски, с място за съхранение
1342 € / 2624,72 лв.

Оранжев ъглов разтегателен диван, ляв ъгъл Scandic Lagom - Miuform
90×235×157 cм, ляв ъгъл, модерни, скандинавски
1206 € / 2358,73 лв.

Тюркоазен U-образен разтегателен диван, ляв ъгъл Scandic Lagom - Miuform
90×312×202 cм, скандинавски, с място за съхранение, конвертируем
1852 € / 3622,2 лв.

Бежов разтегателен диван в буквата "U", ляв ъгъл Scandic Lagom - Miuform
90×312×202 cм, скандинавски, с място за съхранение, конвертируем
1733 € / 3389,45 лв.

Бежов ъглов разтегателен диван, ляв ъгъл Scandic Lagom - Miuform
90×235×157 cм, ляв ъгъл, модерни, скандинавски
1189 € / 2325,48 лв.

Светлосив U-образен разтегателен диван, ляв ъгъл Scandic Lagom - Miuform
90×312×202 cм, скандинавски, с място за съхранение, конвертируем
1750 € / 3422,7 лв.

Бежов ъглов разтегателен диван десен ъгъл Scandic Lagom - Miuform
90×242×95-202 cм, десен ъгъл, скандинавски, с място за съхранение
1333 € / 2607,12 лв.

Бежов ъглов разтегателен диван ляв ъгъл, Scandic Lagom - Miuform
90×242×95-202 cм, ляв ъгъл, скандинавски, с място за съхранение
1359 € / 2657,97 лв.
Светлосив U-образен разтегателен диван, ляв ъгъл Scandic Lagom - Miuform
Размери 90×312×202 cм
История на цените
- 31.05.2026 г. - 1750 € / 3422,7 лв.
- 8.05.2026 г. - 1750 € / 3422,7 лв.
- 17.04.2026 г. - 1521,96 € / 2976,7 лв.
- 10.03.2026 г. - 1521 € / 2974,82 лв.
- 5.03.2026 г. - 1521,96 € / 2976,7 лв.
- 5.03.2026 г. - 1522,35 € / 2977,46 лв.
- 24.02.2026 г. - 1790,54 € / 3501,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 1521,96 € / 2976,7 лв.
- 15.02.2026 г. - 1432,43 € / 2801,59 лв.
- 14.02.2026 г. - 1521,96 € / 2976,7 лв.
- 31.12.2025 г. - 1790,54 € / 3501,99 лв.
- 21.11.2025 г. - 1608,01 € / 3144,99 лв.
- 6.11.2025 г. - 1608,52 € / 3145,99 лв.
- 5.11.2025 г. - 1663,74 € / 3253,99 лв.
- 30.04.2024 г. - 1631,02 € / 3190 лв.
- 26.04.2024 г. - 1386,11 € / 2711 лв.
- 18.04.2024 г. - 1631,02 € / 3190 лв.
- 17.04.2024 г. - 1386,11 € / 2711 лв.
- 16.04.2024 г. - 1631,02 € / 3190 лв.
- 11.04.2024 г. - 1386,11 € / 2711 лв.
- 10.04.2024 г. - 1631,02 € / 3190 лв.
- 3.04.2024 г. - 1379,98 € / 2699,01 лв.
- 1.04.2024 г. - 1631,02 € / 3190 лв.
- 29.03.2024 г. - 1467,92 € / 2871 лв.
- 19.03.2024 г. - 1631,02 € / 3190 лв.
- 14.03.2024 г. - 1386,11 € / 2711 лв.
- 10.03.2024 г. - 1631,02 € / 3190 лв.
- 8.03.2024 г. - 1386,11 € / 2711 лв.
- 27.02.2024 г. - 1631,02 € / 3190 лв.
- 26.02.2024 г. - 1386,11 € / 2711 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Диванът Lagom съчетава простота, функционалност и естетика. П-образната форма го прави голям и просторен. Благодарение на основната си структура и високите крака от букова дървесина той е стабилен и внася скандинавски стил в интериора. Разполага с режим на сгъване и място за съхранение. Така че можете да го използвате като легло за гости. Позволете на марката Miuform да ви заслепи.
Размери
| Ширина: | 312 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 202 cм |
| Височина: | 90 cм |
Спецификации
| Дизайн | Скандинавски |
|---|---|
| С място за съхранение | Да |
| Функция на диваните | Конвертируеми |
| С крачета | Да |
| Материал на рамката на дивана | Масивен |
| Размер на дивана | Повече от три места (многоместен) |
| Материал на тапицерията | Плат |
| С възглавници | Да |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Цвят | Сив |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за облегалка | Разхлабен |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 15.5 cm |
| Височина на подлакътниците | 60 cm |
| Височина на облегалката | 46 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 311 cm |
| Дълбочина на седалката | 50 cm |
| Височина на седалката | 44 cm |
| Височина на крачетата | 12 cm |
| Дълбочина на седалката на фотьойла | 117 cm |
| Обща дълбочина на лежанката | 157 cm |
| Обща дълбочина на седалката | 95 cm |
| Капацитет на тежестта | 600 kg |
| Тегло | 150 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка с подходящ удължител за тапицирани мебели/почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати./почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Размери на мястото за спане | 116x275 |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Scandic Lagom |
| Ъгъл и форма | Ляв ъгъл/U форма |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Функции | Сгъваем/с място за съхранение |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Светло дърво |
| Материал на краката | Масивен бук |
| Материал на конструкцията | ПДЧ/МДФ/масивен бор |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 40000 martindale |
| Тапицерия | MAS415 |
| Тапицерски материал | Плат |
| Производител | Miuform |
Подобни продукти

Светлосив U-образен разтегателен диван, десен ъгъл Charming Charlie - Miuform
90×302×90-200 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Бежов U-образен разтегателен диван, десен ъгъл Dazzling Daisy - Miuform
77×330×190 cм, скандинавски, ретро
В наличност
Бежов ъглов диван (ляв ъгъл) Bali – Cosmopolitan Design
75×327×256 cм, модерни, с крачета

Кафяво-сив сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (десен ъгъл/U форма) Fuji – Bobochic Paris
88×377×204 cм, модерни, с място за съхранение

Кремав ъглов диван от рипсено кадифе (десен ъгъл U форма) Justin – Ropez
77×316×194 cм, модерни, с крачета

Бежов сгъваем ъглов диван от рипсено кадифе (ляв ъгъл/"U" форма) Tori – Bonami Selection
95×314×187 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Кафяв кадифен ъглов диван (ляв ъгъл/U форма) Loretto – Cosmopolitan Design
68×345×250 cм, модерни, с крачета
В наличност
Бежов разтегателен ъглов диван от рипсено кадифе (десен ъгъл) Lofty Lilly – Miuform
84×303×197 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Бежов разтегателен ъглов диван от рипсено кадифе (ляв ъгъл/"U" форма) Brave Dave – Miuform
87×322×194 cм, скандинавски, ретро

Тъмносив ъглов диван (десен ъгъл/"U" форма) Chicago – Cosmopolitan Design
70×364×262 cм, модерни, скандинавски

Бежов шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (U форма) Lilo – Makamii
86×290×148 cм, модерни, с място за съхранение

Кадифен ъглов диван в цвят горчица (десен ъгъл/U форма) Vanda – Mazzini Sofas
85×384×284 cм, модерни, с крачета

Зелен сгъваем ъглов диван (U форма) Leila – Makamii
90×317×162 cм, модерни, с място за съхранение
В наличност
Бежов велурен U-образен разтегателен диван Nihad - Bobochic Paris
95×386×153 cм, скандинавски, с място за съхранение
В наличност
Зелен кадифен модулен ъглов диван (ляв ъгъл) Martina – Micadoni
75×330×176 cм, модерни, с крачета

Ъглов диван от тъмнокафява кожа (десен ъгъл) Madame - Windsor & Co Sofas
68×365×270 cм, индустриални, ретро
Най-добрите продукти от Bonami

Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм, височина, диаметър
В наличност
Тъмносива градинска кутия за съхранение Emily – Keter
58×118×45 cм, от пластмаса, диаметър
В наличност
Кошница за пикник – Orion

Бял кош за пране и табуретка в едно , 20 л Candy - Wenko
Квадратна, пластмаса, за мръсни дрехи
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
Диаметър
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×40×59 cм, с капак, квадратна
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Зелен компостер 2 бр. 125 l – Maximex
В наличност
Черна кофа за боклук , 3 л Leman - Wenko
25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм, височина, диаметър

Бежов килим за баня от диатомична глина 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Бяла табуретка от букле Colma – House Nordic
37×41×35 cм, пуфове, скандинавски
В наличност
Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
От полипропилен, килими от едно парче, правоъгълен
В наличност
Чанта за пазаруване на колела 58 л - Rolser
101×57×79 cм, диаметър, с колела
В наличност
Триетажен стелаж за дрехи Vario - Metaltex
137×78×68 cм, сгъваем, на открито
В наличност
Бамбуков кош за пране в естествен цвят 78 л Bamboo – Compactor
60×30×40 cм, бамбук, с капак
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност








